„Wspólna nadzieja” i pomoc w odzyskaniu życia i zdrowia Oli

pożyczki online

Logo-FWN

Mała Pożyczka Sp.z o.o. wsparła Fundację Wspólna Nadzieja, która oferuje pomoc z pozyskaniu środków finansowych potrzebującym na zakupy, pokrywa opłaty za operacje, transport, pobyt w szpitalu, rehabilitację oraz sprzęt niezbędny do codziennego funkcjonowania. Jedną z podopiecznych, którą zdecydowaliśmy się wspomóc, jest roczna Ola Gołaszewska z Białegostoku.

Dziewczynka urodziła się 15 listopada 2013r. Dostała 10/10 punków w skali Apgar. Po kilku minutach rodzice otrzymali wiadomość, że Ola ma problem z serduszkiem – urodziła się z połową serca! Po zdiagnozowaniu bardzo poważnej wady serca – zespół niedorozwoju lewej komory serca, w 18 dobie życia Ola przeszła swoją pierwszą operację w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Operacja trwałą 8 godzin. Przez 8 dni leżała na OIOMIE, po 2 miesiącach pobytu w szpitalu, razem z rodzicami wróciła do domu. W wieku 6 miesięcy odbyła się druga operacja dziewczynki.

Teraz Oleńka szykuje się na trzecią operację, której koszt znacznie przewyższył możliwości rodziców, a pomocą w zebraniu niezbędnych środków zajęła się Fundacja.

Podziekowania-Fundacja-Wspólna-Nadzieja

 

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: