WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:
30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty:

Duży zakup spędza Ci sen z powiek, a konto świeci pustką? Potrzebujesz pieniędzy na już, ale nie wiesz kogo możesz prosić o pomoc? Mamy dla Ciebie krótki poradnik jak radzić sobie w takiej sytuacji i gdzie sięgać po pomoc zwłaszcza, gdy zależy Ci, by pierwsza pożyczka była zupełnie za darmo.

Pożyczka 500 zł lub 1000 zł nie jest niczym nadzwyczajnym - rozmawiając ze znajomymi zobaczysz, jak wielu z nich korzystało w swoim życiu z takiej formy pomocy. W końcu czasem pojawiają się nagłe wydatki, jak kupno nowej pralki czy chociażby doskonała okazja wyjazdu na wakacje - wtedy może przyjść czas na pierwszą pożyczkę nawet do 1200 zł. Jakie kryteria musisz spełnić?

Dowód to podstawa

 

Pierwsza pożyczka może dotyczyć od 50 zł do nawet 15 000 zł. Wszystko zależy od tego, jaki wydatek nagle na Ciebie spadł. Najważniejsze jest to, że cały proces starania się o pożyczkę odbywa się online - czy będzie to 1500 zł czy 50 zł. Przede wszystkim wybierasz kwotę pożyczki, o którą chcesz się starać, oraz okres, w którym planujesz ją spłacić. Następnie rejestrujesz się na stronie pożyczkodawcy, by dopełnić wszelkich formalności - podajesz swoje dane osobowe, pesel, numer telefonu. Zostaniesz poproszony o potwierdzenie danych poprzez przelew weryfikacyjny - wystarczy nawet 1 grosz. Co dalej? Do kilkunastu minut czekasz na decyzję, a zaraz po zatwierdzeniu wniosku wysłany zostanie do Ciebie przelew z kwotą, o którą się ubiegałeś. Proste, prawda?

Mnogość opcji

 

Duża ilość firm pożyczkowych skłania je do oferowania coraz to nowszych i korzystniejszych pożyczek. Dzięki temu w wielu firmach możesz trafić na pierwszą pożyczkę za 0 zł. Przez to, że jest kompletnie darmowa, pozwoli zaoszczędzić na domowym budżecie, który już i tak jest nadszarpnięty. Wystarczy mieć pełną zdolność do czynności prawnych, by składać wniosek o pierwszą pożyczkę. Sam widzisz więc, że pożyczka online to dosłownie chwila formalności - a potem możesz już cieszyć się zastrzykiem pieniędzy i spłacać je we własnym tempie.

Pomyśl, zanim klikniesz

 

Choć zaciągnięcie pożyczki online jest szybkie i niesamowicie proste, koniecznie musisz dobrze zastanowić się przed taką decyzją. Czy jest to pożyczka na 500 zł, 1000 zł a może jeszcze więcej, musisz mieć pewność, że w przyszłości będziesz miał z czego ją spłacać. Zaciągnięcie pierwszej pożyczki na 1200 zł nie jest filozofią, ale składanie wniosku o kolejną, by spłacić poprzednią, jest sytuacją bez wyjścia. W najgorszej sytuacji możesz ściągnąć na siebie komornika, a Twoje dane zostaną wpisane do Krajowego Rejestru Dłużników, co znacznie może ograniczyć przyszłe plany kredytowe. Pierwszym krokiem więc powinno być przemyślenie, czy chwilowa pożyczka to na pewno to, czego w tej chwili potrzebujesz. Jeśli tak - to do dzieła!