WEŹ POŻYCZKĘ
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty:

Dogodna spłata pożyczki to u nas standard – zobacz jak to działa

Spłata SMART Pożyczki jest równie prosta i wygodna, jak jej uzyskanie. Szybka pożyczka może być spłacona w dowolnym wybranym przez Ciebie terminie przed upływem terminu spłaty.
Jeśli masz wątpliwości lub trudności ze spłatą - skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, który pomoże Ci wybrać najlepszy wariant spłaty lub refinansowania pożyczki.

JAK DOKONAĆ

SPŁATY POŻYCZKI

Zaloguj się do swojego profilu klienta. W sekcji "spłata pożyczki" znajdziesz dwie wygodne metody. Skorzystaj z szybkich przelewów internetowych, aby byskawicznie spłacić pożyczkę i móc korzystać z następnej. Jak tylko zaksięgujemy twój przelew - otrzymasz powiadomienie przez SMS.

DANE DO

PRZELEWU TRADYCYJNEGO

Możesz również samodzielnie wykonać tradycyjny przelew bankowy. Wybierz dowolny z podanych niżej rachunków bankowych i wykonaj przelew. Uważnie wprowadź dane do przelewu, które znajdziesz w swoim profilu – brak lub błędnie podany nr PESEL lub ID pożyczki w tytule przelewu wydłuży proces księgowania wpłaty.

Nazwa odbiorcy: AVENTUS GROUP Sp. z.o.o
Adres odbiorcy: ul. Wyszyńskiego 2B, Białystok 15-888
Tytuł Przelewu: Nr PESEL lub ID pożyczki
PKO Bank Polski SA  25 1020 1332 0000 1402 0889 3382

REFINANSOWANIE

TERMINU SPŁATY

Jeśli masz chwilowe problemy ze spłatą naszej chwilówki w terminie, możesz skorzystać z możliwości refinansowania spłaty.

W tym celu zaloguj się do strefy użytkownika, potwierdź chęć skorzystania z wydłużenia terminu spłaty (refinansowanie) oraz wykonaj przelew na wskazaną kwotę. Dzięki temu możesz przesunąć termin spłaty pożyczki o kolejny okres, tak aby mieć więcej czasu na jej pełną spłatę.