Pożyczki online

Pożyczka online to produkt finansowy, który pozwala szybko i bezpiecznie pożyczyć pieniądze bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę internetową wybranej przez siebie firmy pożyczkowej, wybrać kwotę i okres spłaty oraz wysłać wniosek o pożyczkę. Środki zostaną przelane na wskazany rachunek tego samego dnia. Zanim zdecydujemy się skorzystać z pożyczki online, który jest wyjątkowym produktem finansowym,  warto poznać jego charakterystykę.

Dlaczego warto skorzystać z szybkiej pożyczki online?

Pożyczki online udzielane są przez firmy pożyczkowe, czyli niezależne od banku podmioty, które udostępniają klientom środki własne. Ich działania skupiają się głównie w sieci, na stronach należących do różnych firm. Klienci mają możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami kredytowymi oraz dopełnienia wszelkich formalności związanych z korzystaniem ze wsparcia finansowego.

Online pożyczki to pożyczki krótkoterminowe, zwykle udzielane są na okres od 10 do 45 dni. Klient może wykorzystać pieniądze na dowolny cel, który nie musi być podany we wniosku. Kwoty w setkach do tysięcy złotych mogą pozwolić na pokrycie wydatków takich jak wyjazdy wakacyjne, drobne prace remontowe, zakup sprzętu elektronicznego, bieżące wydatki itp.

Co sprawdzić przed skorzystaniem z pożyczki online?

Ekspresowe pożyczki i pożyczki bankowe mają jedną ważną cechę wspólną – muszą być spłacone w terminie określonym w umowie. Zanim zdecydujemy się na wypełnienie i wysłanie wniosku, warto zastanowić się, czy faktycznie będziemy mogli warunkowo zwrócić pożyczone pieniądze.

W pierwszej kolejności warto postawić na ofertę tej firmy, która oferuje pożyczki na atrakcyjnych warunkach – szczególnie ciekawą opcją jest tzw. Pierwsza Pożyczka za darmo, która pozwala bez kosztów przetestować usługi wybranych firm pożyczkowych i sprawdzić online, czy dana oferta firmy pożyczkowej jest dla nas odpowiednia.

Dobrą praktyką jest również sprawdzenie rzeczywistego kosztu wybranej pożyczki za pomocą Kalkulatora spłaty zadłużenia, który jest dostępny w każdej wiarygodnej firmie oferującej szybkie pożyczki online.

Czym są pożyczki online? Jak pożyczka jest udzielana w praktyce?

Pożyczki są dostępne dla polskich klientów od ponad dekady. Początkowo funkcjonowały one w siedzibach, ale wraz z rozwojem Internetu postanowiły przenieść swoją działalność do sieci. Ta decyzja całkowicie zmieniła charakter pożyczek pozabankowych.

Na stronie internetowej wybranej firmy każdy klient może zapoznać się z zasadami udzielania wsparcia finansowego, zapoznać się z regulaminem usługi, dowiedzieć się o aktualnych promocjach, a także skorzystać z prostego w obsłudze kalkulatora symulującego koszt pożyczki online. Przyszły pożyczkobiorca może również skontaktować się z firmą za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta, aby zadać dodatkowe pytania i uzyskać natychmiastowe odpowiedzi. Następnie wystarczy wypełnić krótki wniosek, podać dane z dowodu osobistego i czekać na odpowiedź firmy. Wnioski rozpatrywane są zwykle w ciągu kilku minut do kilkudziesięciu minut, a pozytywna decyzja jest równoznaczna z przelaniem funduszy na konto kredytobiorcy.

Kto może ubiegać się o pożyczki online z gwarancją otrzymania pieniędzy?

Dziś pożyczki online mają też niezwykle istotną zaletę – są skierowane do szerszej i bardziej zróżnicowanej populacji niż pożyczki bankowe. W praktyce z powodzeniem mogą aplikować klienci, którzy raczej nie otrzymają pozytywnej decyzji w banku. Pożyczki internetowe są bardzo wygodnym sposobem na pożyczanie, ponieważ formalności związane z ich uzyskaniem są ograniczone do minimum.

Oferty firm pożyczkowych dostępne są dla każdego, kto ukończył 18 rok życia oraz ma możliwość spłaty zadłużenia. Nie mają na nich wpływu takie informacje jak umowa o pracę, prowadzenie własnej działalności gospodarczej, bycie studentem lub emerytem. Pożyczki online pozwalają na uzyskanie dodatkowej gotówki także tym, którzy w przeszłości mieli problemy ze spłatą długów, a zazwyczaj negatywny wpis BIK zamyka drzwi bankom oferującym tradycyjne pożyczki gotówkowe.

Dlaczego warto choć raz skorzystać z pożyczki online?

Pożyczki internetowe to wciąż stosunkowo nowy produkt finansowy na polskim rynku. W ciągu kilkunastu lat obecności w naszym kraju, wielu klientów skorzystało z ofert pożyczkowych firm. Klienci doceniają szybkie online pożyczki ze względu na wygodę, brak uciążliwych procedur oraz atrakcyjne promocje organizowane regularnie przez firmy pożyczkowe.

Szczególnie na uwagę tych, którzy rozważają skorzystanie z pożyczek krótkoterminowych, zasługuje pierwsza darmowa pożyczka. Ta promocja pozwala na udzielenie pierwszej pożyczki osobistej na określoną kwotę za darmo.  Dzięki temu każdy, kto jest sceptycznie nastawiony do pożyczek online, może na własne oczy przekonać się, jak te nowoczesne produkty finansowe działają w praktyce i może ocenić, czy korzystanie z nich jest realnie opłacalne, lub nie.

Oferty darmowej pożyczki są dostępne tylko dla nowych klientów, czyli tych, którzy w przeszłości nie korzystali z usług konkretnej firmy pożyczkowej. Firmy pożyczkowe nie tylko zapewniają dostęp do dodatkowej płynności, ale także umożliwiają bezpłatne sprawdzenie jakości usług świadczonych przez daną firmę pożyczkową, co warunkuje dalszą współpracę.

Kwota pożyczki
-
+
100015000
Okres pożyczki
-
+
5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
    01.01.2021
    0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład