Konkurs „Smaki lata” – odkrywaj nowe smaki z robotem wielofunkcyjnym!

pożyczki online

Aktualnie trwa nasz letni konkurs „Smaki lata”. Uczestnikiem może zostać każda osoba, która weźmie pożyczkę w okresie trwania konkursu i spłaci ją w terminie. Do zgarnięcia są bony na wymarzony sprzęt kuchenny, 1000 zł za pierwsze miejsce i po 500 zł za miejsca drugie i trzecie. Zastanawiasz się, na co możesz wydać wygrany bon? Robot wielofunkcyjny ułatwi Ci wiele prac kuchennych, pomoże też w odkrywaniu nowych smaków! 

Robot kuchenny czy robot wielofunkcyjny? Odkryj nowe smaki! 

konkurs smartpozyczka.plIdealny robot wielofunkcyjny zrobiłby Ci obiad z dwóch dań, latem przyrządził deser lodowy, a  ugotowanie zupy nie byłoby dla niego żadnym wyzwaniemChociaż nie ma takich wielofunkcyjnych robotów, które zrobią za Ciebie wszystko, to są takie, które większość rzeczy wykonają przy zaledwie minimalnym wparciu z Twojej strony. Kuchenny robot wielofunkcyjny to prawdziwy must-have każdej zabieganej Pani DomuFunkcjonalność takich urządzeń zależy przede wszystkim od ich ceny. Bardzo często jest tak, że im droższy tym bardziej zaawansowany. Niektóre mają nawet Wi-Fi, a dzięki temu możesz je obsługiwać za pośrednictwem aplikacji na swoim smartfonie. Najbardziej zaawansowane roboty wielofunkcyjne posiadają m.in. funkcje siekania, gotowania, zagniatania ciasta czy ubijania.  
 
Roboty kuchenne to nieco starsi kuzyni robotów wielofunkcyjnych. Te urządzenia są jednak niezastąpione przy gotowaniu w domowym zaciszu. Dzięki wymiennym końcówkom wachlarz ich możliwości pozwala czynić w kuchni kulinarne cuda. Robot kuchenny zastępuje w kuchni wiele innych sprzętów. Zaledwie jedno urządzenie łączy w sobie funkcje: rozdrabniania, siekania, miksowania, ubijania i zagniatania ciasta. Bardziej zaawansowanie modele posiadają w swoim wyposażeniu też maszynkę do lodów, czy maszynkę do makaronów. 

Jakie są zasady konkursu „Smaki lata”? 

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać trzy proste kroki 

  1. Weź SMARTpożyczkę na stronie https://smartpozyczka.pl/ w terminie 27.07 – 09.08.2020. 
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy do konkursu na stronie http://www.smartkonkurs.pl/ i wykonaj zadanie konkursowe, odpowiadając na pytanie: z jakim smakiem kojarzy Ci się lato i dlaczego? 
  3. Poczekaj na wyniki i spłać pożyczkę w terminie! 

 

Już 17.08.2020 zostanie wybranych 3 autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi, którzy zgarną główne nagrody i 10 uczestników, do których trafią nagrody wyróżnienia. Pamiętaj, że warunkiem otrzymania nagrody jest terminowa spłata pożyczki.  

 

Do wygrania są bony na zakup wymarzonego sprzętu kuchennego – jeden o wartości 1000 zł i dwa o wartości 500 zł każdy. Poza nagrodami głównymi 10 uczestnikom wręczymy również nagrody wyróżnienia, czyli bezpłatny, 30 dniowy dostęp do Profilu Premium na stronie www.smartpozyczka.pl. Zdobywcy głównych nagród też będą mieli możliwość bezpłatnego przetestowania Profilu Premium. 

Nie strać szansy na wygraną, pożycz i weź udział w konkursie już dziś! 

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: