Otrzymaliśmy nagrodę Kryształ Jakości przyznaną na Gali Loan Magazine Awards 2018

pożyczki online

pożyczka-plus-awardKryształ Jakości Loan Magazine Awards 2018

Z radością informujemy, iż otrzymaliśmy nagrodę Kryształ Jakości przyznaną na Gali Loan Magazine Awards 2018.
Nasze transparentne zasady, bezpieczny proces i ciężka praca całego zespołu została doceniona oraz uhonorowana prestiżową nagrodą.

Gala „Loan Magazine Awards 2018” miała na celu wyłonienie najlepszych produktów i usług w 2018 roku oferowanych na rynku pożyczek pozabankowych oraz szeroko rozumianego rynku Fintech. Nagradzane były też osoby, które w szczególny sposób wyróżniają się swoją aktywnością, a tym samym zwiększają transparentność całej branży. Rozdanie nagród Loan Magazine Awards 2018 odbyło się 14 lutego 2019 roku w Hotelu Ibis Style we Wrocławiu. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnej gali.

Naszą radość jeszcze bardziej potęguje fakt, że zostaliśmy nagrodzeni statuetką „Kryształ Jakości”. Czynimy pożyczanie prostszym i jesteśmy z tego dumni, a jednocześnie nie ustajemy w staraniach o ciągłe doskonalenie naszej firmy. Wyróżnienie w tak prestiżowej gali wyraźnie pokazuje, że nasz produkt spełnia szereg wartościowych cech. Mowa tu nie tylko o wysokim poziomie obsługi Klienta, ale również o przejrzystości zasad, którymi może się poszczycić SMART pożyczka.  Nagroda nie sprawia jednak, że osiadamy na laurach. Wciąż planujemy udoskonalać nasze usługi, rozwijać się i wprowadzać najnowsze rozwiązania, które wpływają zarówno na komfort pożyczania, jak i zadowolenie Klienta. Stajemy się dla Was coraz lepsi!

 

Loan Magazine

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: