Kolejny raz otrzymaliśmy Certyfikat Etyczny KPF!

pożyczki online

Certyfikat Etyczny Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce to potwierdzenie, że praktyki biznesowe stosowane przez daną firmę są zgodne z Zasadami Dobrych Praktyk KPF. Z radością informujemy, że właśnie takie wyróżnienie trafiło w nasze ręce!

Czym jest Certyfikat Etyczny KPF?

Certyfikat Etyczny KPFKażda odpowiedzialna firma działająca na rynku finansowym powinna dbać o to, aby dostarczać usługi najwyższej jakości. Za nadanie kształtu tej jakości odpowiadają Zasady Dobrych Praktyk. ZDP zawiera normy postępowania zgodne z ogólnymi zasadami moralnymi i literą prawa. Firmy, które działają zgodnie z zasadami przyjętymi w ZDP są nie tylko godne zaufania Klienta. Dbają też o przejrzystość zasad.

Komisja Etyki przy KPF po pozytywnej weryfikacji ankiety audytu etycznego przyznaje Certyfikat. Potwierdza on zgodność praktyk biznesowych danej firmy z Zasadami Dobrych Praktyk KPF. Jeżeli dana firma posiada Certyfikat Etyczny KPF, to możemy być pewni, że mamy do czynienia z rzetelnym i odpowiedzialnym pożyczkodawcą.

Aventus Group sp z.o.o już po raz drugi otrzymał Certyfikat Audytu Etycznego przyznany przez Komisję Etyki przy KPF. Świadczy to o tym, że działalność naszej firmy stawia nacisk na odpowiedzialne świadczenie usług, zgodnie z Zasadami Dobrych Praktyk KPF. Warto też podkreślić, że zasady zawarte w ZDP są stale doskonalone, aby cały czas pozostawać w zgodzie z nieustannie zmieniającym się środowiskiem biznesowym.

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: