PODSUMOWANIE KONKURSÓW 2022 

Za nami początek roku, czas na podsumowanie poprzedniego, który stał się dla wielu naszych Klientów tym bardziej wyjątkowy z uwagi na wygraną w naszych konkursach! 

W 2022 roku zorganizowaliśmy aż 10 konkursów, to o 2 konkursy więcej niż w roku poprzednim. W tych konkursach nagrodziliśmy aż 12 naszych klientów. Dodatkowo zorganizowaliśmy około 10 promocji z bonami dla nowych klientów, w których nagrodziliśmy łącznie ponad 400 osób! 

Czy wiesz jakie nagrody podarowaliśmy naszym klientom w 2022 roku? 

 1. Vouchery do sieci apartamentów Sun&Snow o wartości 2000 zł oraz 1500 zł 
 1. Zestaw walizek Wittchen o wartości 1800 zł 
 1. Apple Watch SE o wartości 1200 zł 
 1. 3 bony do Media Expert o wartości 1500 zł, 1000 zł oraz 500 zł 
 1. Kartę paliwową o wartości 1500 zł 
 1. Laptop Asus Vivobook o wartości 2000 zł 
 1. 2 Vouchery do Allegro o wartości 1500 zł 
 1. Oczyszczacz powietrza Dyson o wartości 1900 zł 

W tym roku bądź SMART! 

Chcesz dołączyć do grona zwycięzców?  
Bądź SMART i wykorzystaj okazję! Aktualnie na stronie SMART Pożyczka prowadzony jest konkurs, w którym do wygrania jest voucher na zimowy wyjazd! 

Weź udział w konkursie i wygraj aż 2000 zł do wykorzystania w biurze podróży ITAKA ma dowolny wybrany przez Ciebie kierunek podróży.  

Jak można wejść do gry o bon? 

TO PROSTE! 

 1. W okresie trwania konkursu weź pożyczkę (pierwszą, bądź kolejną) – jest to warunek konieczny. 
 1. Po wzięciu pożyczki, wejdź na stronę www.smartkonkurs.pl i odpowiedz kreatywnie na pytanie konkursowe. Im większa kreatywność, tym większa szansa na wygraną! 
 1. Pamiętaj, aby podać ten sam adres mailowy, który zapisany jest w Twoim Profilu Klienta na portalu SMART Pożyczka (dane muszą być zgodne) 
 1. Spłać pożyczkę w terminie lub refinansuj! 
 1. Poczekaj, aż nasza Komisja Konkursowa wybierze właśnie Twoją odpowiedź i poinformuje Cię o wygranej! 

W 2023 roku możesz więcej! 

Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy warto wziąć udział w jednym z naszych konkursów oto 3 powody dla których nie powinieneś zwlekać ani chwili dłużej! 

 1. Wysłanie zgłoszenia konkursowego zajmie Ci tylko kilka minut! Wystarczy, że w formularzu konkursowym podasz adres email, nr telefonu, imię i nazwisko i odpowiesz na pytanie! (Dane w formularzu są nam potrzebne, do późniejszej weryfikacji zgłoszeń konkursowych).  
 1. Wysłanie zgłoszenia i wzięcie udziału w konkursie jest bezpłatne. Nic Cię to nie kosztuje, a tak wiele możesz zyskać! 
 1. Nagrody! Wyobraź sobie, że w prosty sposób, możesz wybrać się na darmowe zakupy, wygrać telefon lub zaplanować wyjazd. 

Pamiętaj, że nasze konkursy łączą się z promocjami!  

Dlatego jeśli jesteś naszym nowym klientem i dopiero zastanawiasz się nad wzięciem pierwszej pożyczki – weź udział w konkursie i skorzystaj z DARMOWEJ pożyczki nawet do 3000 zł (RRSO 0%) lub do 5000 zł z RABATEM 50% (RRSO 109%). 

Jeśli jeszcze nie wziąłeś udziału w naszym konkursie – nie zwlekaj!  

Wejdź do świata większych możliwości już DZIŚ i sprawdź jakie korzyści daje Ci SMART Pożyczka. 
 
Śledź SMART Pożyczka na bieżąco, bo na 2023 rok zaplanowaliśmy jeszcze więcej konkursów z licznymi i atrakcyjnymi nagrodami! 

Podobne artykuły

 • Jakie działania są konieczne, jeżeli istnieją przesłanki, że ktoś dokonał kradzieży Twojej tożsamości? Przede wszystkim — szybkie! Jeśli zareagujesz odpowiednio wcześnie, zminimalizujesz potencjalne, często tragiczne w skutkach, konsekwencje złamania prawa związanego z kradzieżą Twoich danych osobowych. Co zrobić w takiej sytuacji — krok, po kroku i do kogo udać się po pomoc? Wszystkie najważniejsze informacje […]

  02.06.2023Pokaż więcej
 • Podczas wypełniania formularza dyspozycji przelewu, wystarczy drobna pomyłka w numerze konta, by pieniądze trafiły do niewłaściwego adresata – warto dokładnie weryfikować poprawność wpisywanego ciągu liczb. To właśnie od niego zależy, gdzie trafi nasza gotówka. Błędy mogą jednak zdarzyć się każdemu. Co wtedy zrobić i jak można cofnąć przelew? Wszystko dokładnie wyjaśniamy poniżej. Czy bank musi […]

  02.06.2023Pokaż więcej
 • Przelew pożyczki na czyjeś konto

  Planujesz skorzystać z pozabankowej pożyczki, ale nie możesz lub nie chcesz podawać swojego numeru konta? Na pewno przemknęło Ci więc przez myśl pytanie, czy możliwy jest przelew pożyczki na czyjeś konto. Poniżej wyjaśniamy, dlaczego nie możesz tego zrobić, nawet jeśli to konto współmałżonka. W jaki sposób działają firmy pożyczkowe? Firmy udzielające pożyczek to podmioty tworzące […]

  17.05.2023Pokaż więcej
 • przedpłata

  Robiąc zakupy czy zawierając różnego rodzaju umowy, na pewno spotkałeś się z pojęciem “przedpła”. Musisz wiedzieć, że może ona przybierać różne formy – poznaj je, by mieć pewność, kiedy możesz wycofać się z umowy bez ponoszenia żadnych kosztów, a kiedy nie otrzymasz zwrotu uregulowanej z góry części zapłaty za produkt czy usługę. Wszystkie potrzebne informacje […]

  17.05.2023Pokaż więcej
 • ile można wypłacić z bankomatu

  Choć gotówka w portfelu jest nam potrzebna coraz rzadziej, wciąż zdarzają się sytuacje, w których wolimy, lub jesteśmy zmuszeni zapłacić pieniędzmi w fizycznej formie. Jeśli jest to niewielka kwota – żaden problem. Jeżeli jednak potrzebujemy wypłacić ze swojego konta większą sumę, musimy wiedzieć jakie możliwości daje nam bankomat, a kiedy konieczna jest wizyta w oddziale […]

  17.05.2023Pokaż więcej
 • Black Friday to dzień promocji, obniżek i możliwości kupowania produktów po cenie zdecydowanie niższej niż zazwyczaj. Co warto kupić w Czarny Piątek? Oferta jest szeroka, a propozycji jest wiele. Bez względu na wybór, warto przygotować się do zakupów odpowiednio wcześniej i zarezerwować trochę czasu na łowienie okazji.

  08.11.2022Pokaż więcej
 • Rosnące ceny opału sprawiają, że wiele osób stara się znaleźć alternatywne źródło ogrzewania. Coraz więcej ludzi korzysta z dotacji na wymianę pieca, aby nie tylko taniej, ale i bardziej ekologicznie ogrzewać swoje domy. Na jakie dofinansowanie do wymiany pieca można liczyć? Czy warto skorzystać z pożyczki na wymianę kotła?  

  28.09.2022Pokaż więcej
 • Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje osobom zarejestrowanym w urzędzie pracy. Konieczne jest jednak spełnienie pewnych warunków, aby móc go otrzymać. Jest to pomoc przyznawana przez 6 lub 12 miesięcy. Co warto wiedzieć o zasiłku dla bezrobotnych? Komu przysługuje? Ile wynosi?

  27.09.2022Pokaż więcej
 • Warto pożyczać odpowiedzialnie. Aby było to możliwe, konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad. Łatwa dostępność pożyczek sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej osób. I nie ma w tym nic złego, o ile nie przecenimy swoich możliwości finansowych. Na czym polega odpowiedzialne pożyczanie? Jak znaleźć rzetelną firmę pożyczkową?

  11.08.2022Pokaż więcej
 • Każda praca wymaga poniesienia kosztów. Aby móc wypracować zysk, konieczne są pewne nakłady – nie tylko pieniędzy, ale i pracy. Czym właściwie są koszty uzyskania przychodu dla osób fizycznych i firm?

  26.07.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Zaloguj się i sprawdź ofertę!
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły