PODSUMOWANIE KONKURSÓW 2022 

Za nami początek roku, czas na podsumowanie poprzedniego, który stał się dla wielu naszych Klientów tym bardziej wyjątkowy z uwagi na wygraną w naszych konkursach! 

W 2022 roku zorganizowaliśmy aż 10 konkursów, to o 2 konkursy więcej niż w roku poprzednim. W tych konkursach nagrodziliśmy aż 12 naszych klientów. Dodatkowo zorganizowaliśmy około 10 promocji z bonami dla nowych klientów, w których nagrodziliśmy łącznie ponad 400 osób! 

Czy wiesz jakie nagrody podarowaliśmy naszym klientom w 2022 roku? 

 1. Vouchery do sieci apartamentów Sun&Snow o wartości 2000 zł oraz 1500 zł 
 1. Zestaw walizek Wittchen o wartości 1800 zł 
 1. Apple Watch SE o wartości 1200 zł 
 1. 3 bony do Media Expert o wartości 1500 zł, 1000 zł oraz 500 zł 
 1. Kartę paliwową o wartości 1500 zł 
 1. Laptop Asus Vivobook o wartości 2000 zł 
 1. 2 Vouchery do Allegro o wartości 1500 zł 
 1. Oczyszczacz powietrza Dyson o wartości 1900 zł 

W tym roku bądź SMART! 

Chcesz dołączyć do grona zwycięzców?  
Bądź SMART i wykorzystaj okazję! Aktualnie na stronie SMART Pożyczka prowadzony jest konkurs, w którym do wygrania jest voucher na zimowy wyjazd! 

Weź udział w konkursie i wygraj aż 2000 zł do wykorzystania w biurze podróży ITAKA ma dowolny wybrany przez Ciebie kierunek podróży.  

Jak można wejść do gry o bon? 

TO PROSTE! 

 1. W okresie trwania konkursu weź pożyczkę (pierwszą, bądź kolejną) – jest to warunek konieczny. 
 1. Po wzięciu pożyczki, wejdź na stronę www.smartkonkurs.pl i odpowiedz kreatywnie na pytanie konkursowe. Im większa kreatywność, tym większa szansa na wygraną! 
 1. Pamiętaj, aby podać ten sam adres mailowy, który zapisany jest w Twoim Profilu Klienta na portalu SMART Pożyczka (dane muszą być zgodne) 
 1. Spłać pożyczkę w terminie lub refinansuj! 
 1. Poczekaj, aż nasza Komisja Konkursowa wybierze właśnie Twoją odpowiedź i poinformuje Cię o wygranej! 

W 2023 roku możesz więcej! 

Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy warto wziąć udział w jednym z naszych konkursów oto 3 powody dla których nie powinieneś zwlekać ani chwili dłużej! 

 1. Wysłanie zgłoszenia konkursowego zajmie Ci tylko kilka minut! Wystarczy, że w formularzu konkursowym podasz adres email, nr telefonu, imię i nazwisko i odpowiesz na pytanie! (Dane w formularzu są nam potrzebne, do późniejszej weryfikacji zgłoszeń konkursowych).  
 1. Wysłanie zgłoszenia i wzięcie udziału w konkursie jest bezpłatne. Nic Cię to nie kosztuje, a tak wiele możesz zyskać! 
 1. Nagrody! Wyobraź sobie, że w prosty sposób, możesz wybrać się na darmowe zakupy, wygrać telefon lub zaplanować wyjazd. 

Pamiętaj, że nasze konkursy łączą się z promocjami!  

Dlatego jeśli jesteś naszym nowym klientem i dopiero zastanawiasz się nad wzięciem pierwszej pożyczki – weź udział w konkursie i skorzystaj z DARMOWEJ pożyczki nawet do 3000 zł (RRSO 0%) lub do 5000 zł z RABATEM 50% (RRSO 109%). 

Jeśli jeszcze nie wziąłeś udziału w naszym konkursie – nie zwlekaj!  

Wejdź do świata większych możliwości już DZIŚ i sprawdź jakie korzyści daje Ci SMART Pożyczka. 
 
Śledź SMART Pożyczka na bieżąco, bo na 2023 rok zaplanowaliśmy jeszcze więcej konkursów z licznymi i atrakcyjnymi nagrodami! 

Podobne artykuły

 • Black Friday to dzień promocji, obniżek i możliwości kupowania produktów po cenie zdecydowanie niższej niż zazwyczaj. Co warto kupić w Czarny Piątek? Oferta jest szeroka, a propozycji jest wiele. Bez względu na wybór, warto przygotować się do zakupów odpowiednio wcześniej i zarezerwować trochę czasu na łowienie okazji.

  08.11.2022Pokaż więcej
 • Rosnące ceny opału sprawiają, że wiele osób stara się znaleźć alternatywne źródło ogrzewania. Coraz więcej ludzi korzysta z dotacji na wymianę pieca, aby nie tylko taniej, ale i bardziej ekologicznie ogrzewać swoje domy. Na jakie dofinansowanie do wymiany pieca można liczyć? Czy warto skorzystać z pożyczki na wymianę kotła?  

  28.09.2022Pokaż więcej
 • Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje osobom zarejestrowanym w urzędzie pracy. Konieczne jest jednak spełnienie pewnych warunków, aby móc go otrzymać. Jest to pomoc przyznawana przez 6 lub 12 miesięcy. Co warto wiedzieć o zasiłku dla bezrobotnych? Komu przysługuje? Ile wynosi?

  27.09.2022Pokaż więcej
 • Warto pożyczać odpowiedzialnie. Aby było to możliwe, konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad. Łatwa dostępność pożyczek sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej osób. I nie ma w tym nic złego, o ile nie przecenimy swoich możliwości finansowych. Na czym polega odpowiedzialne pożyczanie? Jak znaleźć rzetelną firmę pożyczkową?

  11.08.2022Pokaż więcej
 • Każda praca wymaga poniesienia kosztów. Aby móc wypracować zysk, konieczne są pewne nakłady – nie tylko pieniędzy, ale i pracy. Czym właściwie są koszty uzyskania przychodu dla osób fizycznych i firm?

  26.07.2022Pokaż więcej
 • Wakacyjny wyjazd to idealny czas na odpoczynek i zmianę otoczenia. Większość Polaków spędza lato w kraju – nad Bałtykiem oraz w Tatrach. Są jednak i inne kierunki, które warto odwiedzić w Polsce. Gdzie warto pojechać na wakacje? Co warto zobaczyć?

  20.07.2022Pokaż więcej
 • Obligacje skarbowe to jedna z popularniejszych w ostatnim czasie fraz wpisywanych w wyszukiwarkę internetową. Nic dziwnego, szumnie zapowiadane są jako „ochrona przed inflacją”. Co warto wiedzieć o obligacjach skarbowych?

  12.07.2022Pokaż więcej
 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Zadłużenie osoby prywatnej najczęściej sprawdzane jest przed udzieleniem pożyczki czy kredytu. Zdarza się również, że kontrahenci weryfikują w bazach potencjalnego przyszłego wspólnika w interesach. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy dana osoba jest wypłacalna. W jaki sposób można sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej?

  14.06.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Zaloguj się i sprawdź ofertę!
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły