Pożyczka gotówkowa

W życiu każdej osoby może nadciągnąć moment, w którym trzeba będzie ubiegać się o pożyczkę gotówkową. Są również sytuacje, kiedy potrzebujemy pieniędzy prosto na konto bankowe. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będą pożyczki online, czyli szybkie pożyczki gotówkowe udzielane przez internet. Jest jednak możliwość otrzymania gotówki bez konieczności korzystania z pożyczki gotówkowej bez wychodzenia z domu. W związku z tym przygotowaliśmy artykuł, który wyjaśni wszelkie wątpliwości!

Pożyczka gotówkowa a pożyczka przez internet – co to jest?

Pożyczki przez internet to nowoczesne produkty finansowe, które funkcjonują na miarę potrzeb i oczekiwań klientów. Szczególną zaletą pożyczki online jest dostępność, gdyż można uzyskać pieniądze bez wychodzenia z domu. Mimo tego, że pożyczka przez internet funkcjonuje na polskim rynku od dobrych kilkunastu lat to duża część osób nadal nie wie, jak to działa oraz w jaki sposób można się o nie ubiegać. Sprawdźmy zatem, w jaki sposób i na co możemy wziąć pożyczkę gotówkową lub pożyczkę online.

Na co możemy przeznaczyć fundusze z pożyczki gotówkowej?

Pożyczki online są udzielane przez firmy pożyczkowe, do których grona należy Pożyczka Plus. Jest to legalnie działający podmiot, który udostępnia klientom własny kapitał. Uzyskaną gotówkę każdy klient może przeznaczyć na dowolny cel, którego nie trzeba jasno wskazywać we wniosku. Zazwyczaj pożyczka przez internet służy zaspokajaniu codziennych potrzeb. Można przeznaczyć je na przykład na zakup elektroniki, nieoczekiwany remont lub naprawę samochodu, a także uregulowanie rachunków i wielu innych celów. Usługa Pożyczki Plus pozwala także na otrzymanie pożyczki na kartę kredytową dowolnego banku, za pomocą której bez problemu można ją wypłacić gotówkę w dowolny, dogodny dla klienta sposób.

Pożyczka gotówkowa a pożyczka online – czym się różnią?

Pojęcie pożyczka gotówkowa może być nieco myląca, gdyż sugeruje, że pożyczka zostanie otrzymana w formie gotówki. Jest to jedna z podstawowych różnic pomiędzy pożyczką online, a pożyczką gotówkową. Dodatkowo w tym pierwszym przypadku, klient otrzymuje pieniądze na konto dowolnego banku, z którego może dokonać wypłaty funduszy z banku lub bankomatu. Takie rozwiązanie ma podstawową zaletę – klient nie musi wychodzić z domu aby złożyć wniosek oraz ma pewność, że pożyczka online jest w 100% bezpieczna. Wystarczy jeden przelew, aby całkowicie uregulować swoje zobowiązanie oraz zaciągnąć, w razie potrzeby kolejną pożyczkę, natomiast w przypadku pożyczek gotówkowych jest to niemożliwe.

Pożyczka gotówkowa online – jak złożyć wniosek?

Pożyczki online mają szansę trafić do szerokiego grona odbiorców. Proces uzyskania dostępu do ich wsparcia finansowego jest bardzo prosty. Wystarczy założyć bezpłatne konto na stronie internetowej Pożyczka Plus, wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty oraz wypełnić i wysłać wniosek do weryfikacji. Jedynym dokumentem, jakiego będziemy potrzebowali, jest ważny dowód osobisty. Po otrzymaniu wszystkich środków można je bez problemu wypłacić z bankomatu i wykorzystać na co tylko mamy potrzebę. Specjalnie z myślą o nowych klientach, przygotowaliśmy ofertę specjalną, w ramach której mogą oni uzyskać pierwszą pożyczkę do 3000 zł zupełnie za darmo lub do 5000 zł z 50% rabatem. Później klienci Pożyczka Plus jednorazowo mogą ubiegać się o pożyczki w wysokości od 200 do 15 000 zł, z okresem spłaty od 10 do 45 dni. Od zawsze stawiamy na jasne zasady i pełną transparentność współpracy.

Kwota pożyczki
-
+
100015000
Okres pożyczki
-
+
5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
    01.01.2021
    0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład