Możesz więcej! Zostań Klientem PREMIUM!

SMART – to więcej niż pożyczka! To hasło, które Nam w tym miesiącu przewodzi. Chcemy, aby to hasło było preludium do zaprezentowania  szerzej naszej oferty oraz wachlarza możliwości, który proponujemy naszym Klientom.  
W niniejszym artykule przybliżymy specyfikę naszego wyjątkowego produktu, jakim jest Profil Premium. 

Czym jest Profil Premium? 

Profil Premium to produkt stworzony z myślą o naszych Klientach, którzy cenią sobie priorytetową obsługę wniosków. 
Produkt ten umożliwi skorzystanie z pakietu korzyści, aby komfort korzystania ze Smart Pożyczka był jeszcze większy.  

Profil Premium – pakiet benefitów abyś mógł więcej! 

Smart Pożyczka to świat większych możliwości, a z Profilem Premium zyskujesz pakiet udogodnień, które pozwolą Ci na jeszcze więcej.  
Poniżej znajdziesz szczegółowy opis wszystkich benefitów: 

 1. EKSPRESOWA OBSŁUGA WNIOSKU 

Wprawdzie korzystając z naszych usług nie grozi Ci stanie w kolejce i zapewne siedzisz wygodnie w swoim domu. Jak mówi słynne powiedzenie czas to pieniądz, a dzięki Profilowi Premium i ekspresowej obsłudze wniosku Twój wniosek przekażemy do weryfikacji przez Pożyczkodawcę w pierwszej kolejności. Będzie on dla nas priorytetem, dlatego decyzję o przyznaniu pożyczki i wszystkie formalności zrealizujemy w ekspresowym tempie.  Co za tym idzie, w przypadku pozytywnej decyzji pożyczkowej pieniądze szybciej pojawią się na Twoim koncie. 

 1. INDYWIDUALNY DORADCA 

Kolejki na infoliniach to dla Ciebie koszmar? Na samą myśl o czekaniu na linii włos jeży się na głowie? Profil Premium rozwiązuje te problemy – z nim nie będziesz już czekać w kolejkach na infolinii. W Profilu Premium oferujemy bezpośrednie połączenie z Twoim dedykowanym konsultantem zarówno przez telefon, jak i email – priorytetowo, poza kolejnością zgłoszeń. 

 1. SYSTEM SZYBKICH PŁATNOŚCI 

Potrzebujesz środki na już? Nie masz czasu ani ochoty czekać na sesje międzybankowe. Nie ma problemu! Z Pakietem Premium zadbamy o ekspresowe wykonanie przelewu. Klienci Premium korzystają z opcji szybkich płatności – a to oznacza, że środki na Twoim koncie pojawią się ekspresowo, także w weekend.  

 1. SYSTEM BEZPIECZNY PESEL 

To wspaniała wartość dodana do Profilu Premium. W obecnych czasach wiele słyszy się  o wyłudzeniach, kradzieży danych, podszywaniu się pod cudzą tożsamość. My pomożemy Ci zgłosić numer PESEL do systemu ochrony przed kradzieżą tożsamości. Dzięki temu nikt się nim nie posłuży bez Twojej wiedzy. 

Profil Premium oraz Profil Standard – porównanie 

Jeśli wciąż po zapoznaniu się ze szczegółową specyfikacją Profilu Premium zastanawiasz się, czy jego zakup to właściwa decyzja – pozwoliliśmy sobie zestawić i opisać różnice pomiędzy Profilem Premium, a profilem Standard. 

Cecha: Profil Premium Profil Standard 
Ekspresowa obsługa wniosku TAK NIE 
Indywidualny doradca TAK NIE 
System szybkich płatności TAK NIE 
System bezpieczny PESEL TAK NIE 

Dbałość o jakość obsługi naszych Klientów jest dla nas priorytetem niezależnie czy wybierzesz Profil Premium czy też Profil Standard, jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów chcemy dostarczyć im szereg możliwości do indywidualnego wyboru.  


Profil Standard oznacza, że Twój wniosek zostanie rozpatrzony zgodnie z kolejnością otrzymanych zgłoszeń. Czas rozpatrywania wniosku będzie uzależniony od ilości oczekujących na rozpatrzenie wniosków, w tym wszystkie wnioski Klientów z Profilem Premium, będą w tym czasie wpadać na początek kolejki ich rozpatrywania.

Wypłaty i wpłaty odbywają się zgodnie z sesjami księgowań międzybankowych. Musisz w tym przypadku zwrócić uwagę na fakt, że większość banków nie prowadzi księgowań międzybankowych w weekendy i święta. Obsługując Twój wniosek, trafisz na kolejkę na infolinii oraz obsługi wiadomości email. Oczywiście nasze Biuro Obsługi Klienta dokłada wszelkich starań, aby czas oczekiwania na odpowiedź był jak najkrótszy, aczkolwiek, aby mieć pewność, że Twoje zgłoszenie potraktujemy priorytetowo doradzamy wybór Profilu Premium. 
 

Jak aktywować Profil Premium? 

Zakup Profil Premium jest możliwy  podczas aplikowania o pożyczkę  na stronie SMART Pożyczka.  
Po ukończeniu weryfikacji ekspresowej pojawi się widok, w którym będziesz mógł dokonać wyboru – na jaki Profil Klienta się decydujesz. Masz do wyboru dwie opcje – Profil Premium i Profil Standard.  

Będąc już klientem Smart Pożyczki masz nieograniczony dostęp do możliwość wykupienia Profilu Premium – wystarczy, że zalogujesz się na swój Profil Klienta – tam znajdziesz zakładkę „Profil Premium”, a w niej szczegółowy opis pakietu i benefitów jakie w nim znajdziesz. Bezpośrednio z poziomu tej zakładki możesz nim zarządzać – wykupić dostęp, przedłużyć na kolejny okres – wszystko w zależności od Twoich preferencji.  

Wejdź do Świata Większych Możliwości 

Niezależnie od tego czy jesteś nowym klientem w naszego serwisu, czy korzystałeś już z naszych usług, ale nigdy nie zdecydowałeś się na wybór Profilu Premium możesz dołączyć  do świata większych możliwości i poczuć, że SMART to więcej niż pożyczka! Serdecznie zachęcamy do tego, aby spróbować. Jesteśmy przekonani, że poczujesz różnicę. 

Podobne artykuły

 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • SMART to więcej niż pożyczka! To cały wachlarz dodatkowych produktów, dzięki któremu możesz poczuć się wyjątkowo. Dzięki temu, wiesz, że SMART jest firmą, z której usług warto korzystać, a im dłużej jesteś z nami Tym większe przywileje na Ciebie czekają! Z poniższego artykułu dowiesz się jak wygląda nasz ŚWIAT WIĘKSZYCH MOŻLIWOŚCI, który Ci oferujemy i wybierzesz dla siebie produkt skrojony na miarę Twoich potrzeb!

  24.03.2022Pokaż więcej
 • Pierwszy dzień wiosny to czas, który kojarzy się z wagarami w szkole, topieniem Marzanny oraz podziwianiem przyrody, która stopniowo budzi się do życia. Dla wielu osób dzień 21 marca niewiele różni się od pozostałych. Jest to jednak doskonała okazja i pretekst na zerwanie z codzienną rutyną i zaplanowanie na ten wyjątkowy czas w roku czegoś wyjątkowego. Oto, kilka SMART pomysłów na ciekawe powitanie pierwszego dnia wiosny z najbliższymi.

  18.03.2022Pokaż więcej
 • Zastanawiasz się jak zrealizować swoje cele i znaleźć zewnętrzne finansowanie, które w pełni zaspokoi Twoje potrzeby? A może poszukujesz czegoś więcej? Na przykład większych możliwości? SMART Pożyczka zdecydowanie jest portalem, który otworzy przed Tobą drzwi do tego świata. Do świata większych możliwości!

  14.03.2022Pokaż więcej
 • Telefon komórkowy, a raczej smartfon, już dawno przestał pełnić wyłącznie swoją pierwotną funkcję. Oprócz wykonywania połączeń i pisania SMS-ów, wykorzystujemy go także do wielu innych celów. Jednym z nich jest płatność telefonem, którą oferuje większość dostępnych na rynku smartfonów. Osoby, które do tej pory nie korzystały z tej możliwości, zadają sobie pytanie, jak płacić telefonem i co należy zrobić, aby było to w ogóle możliwe. O płatnościach telefonem postaramy się przybliżyć w tym artykule!

  11.03.2022Pokaż więcej
 • Kredyty gotówkowe to obecnie jedne z najpopularniejszych produktów finansowych. Zainteresowanie nimi rośnie z roku na rok, co świetnie obrazują oficjalne statystki – według danych BIK, w lipcu 2021 r. Polacy zaciągnęli o blisko 26% więcej pożyczek gotówkowych, w porównaniu z rokiem 2020. Do korzystania z tych produktów finansowych z pewnością zachęca coraz łatwiejszy do nich dostęp – banki nie są już bowiem jedynym miejscem, do którego możemy wnioskować o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń.

  18.02.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły