Możesz więcej! Zostań Klientem PREMIUM!

SMART – to więcej niż pożyczka! To hasło, które Nam w tym miesiącu przewodzi. Chcemy, aby to hasło było preludium do zaprezentowania  szerzej naszej oferty oraz wachlarza możliwości, który proponujemy naszym Klientom.  
W niniejszym artykule przybliżymy specyfikę naszego wyjątkowego produktu, jakim jest Profil Premium. 

Czym jest Profil Premium? 

Profil Premium to produkt stworzony z myślą o naszych Klientach, którzy cenią sobie priorytetową obsługę wniosków. 
Produkt ten umożliwi skorzystanie z pakietu korzyści, aby komfort korzystania ze Smart Pożyczka był jeszcze większy.  

Profil Premium – pakiet benefitów abyś mógł więcej! 

Smart Pożyczka to świat większych możliwości, a z Profilem Premium zyskujesz pakiet udogodnień, które pozwolą Ci na jeszcze więcej.  
Poniżej znajdziesz szczegółowy opis wszystkich benefitów: 

 1. EKSPRESOWA OBSŁUGA WNIOSKU 

Wprawdzie korzystając z naszych usług nie grozi Ci stanie w kolejce i zapewne siedzisz wygodnie w swoim domu. Jak mówi słynne powiedzenie czas to pieniądz, a dzięki Profilowi Premium i ekspresowej obsłudze wniosku Twój wniosek przekażemy do weryfikacji przez Pożyczkodawcę w pierwszej kolejności. Będzie on dla nas priorytetem, dlatego decyzję o przyznaniu pożyczki i wszystkie formalności zrealizujemy w ekspresowym tempie.  Co za tym idzie, w przypadku pozytywnej decyzji pożyczkowej pieniądze szybciej pojawią się na Twoim koncie. 

 1. INDYWIDUALNY DORADCA 

Kolejki na infoliniach to dla Ciebie koszmar? Na samą myśl o czekaniu na linii włos jeży się na głowie? Profil Premium rozwiązuje te problemy – z nim nie będziesz już czekać w kolejkach na infolinii. W Profilu Premium oferujemy bezpośrednie połączenie z Twoim dedykowanym konsultantem zarówno przez telefon, jak i email – priorytetowo, poza kolejnością zgłoszeń. 

 1. SYSTEM SZYBKICH PŁATNOŚCI 

Potrzebujesz środki na już? Nie masz czasu ani ochoty czekać na sesje międzybankowe. Nie ma problemu! Z Pakietem Premium zadbamy o ekspresowe wykonanie przelewu. Klienci Premium korzystają z opcji szybkich płatności – a to oznacza, że środki na Twoim koncie pojawią się ekspresowo, także w weekend.  

 1. SYSTEM BEZPIECZNY PESEL 

To wspaniała wartość dodana do Profilu Premium. W obecnych czasach wiele słyszy się  o wyłudzeniach, kradzieży danych, podszywaniu się pod cudzą tożsamość. My pomożemy Ci zgłosić numer PESEL do systemu ochrony przed kradzieżą tożsamości. Dzięki temu nikt się nim nie posłuży bez Twojej wiedzy. 

Profil Premium oraz Profil Standard – porównanie 

Jeśli wciąż po zapoznaniu się ze szczegółową specyfikacją Profilu Premium zastanawiasz się, czy jego zakup to właściwa decyzja – pozwoliliśmy sobie zestawić i opisać różnice pomiędzy Profilem Premium, a profilem Standard. 

Cecha: Profil Premium Profil Standard 
Ekspresowa obsługa wniosku TAK NIE 
Indywidualny doradca TAK NIE 
System szybkich płatności TAK NIE 
System bezpieczny PESEL TAK NIE 

Dbałość o jakość obsługi naszych Klientów jest dla nas priorytetem niezależnie czy wybierzesz Profil Premium czy też Profil Standard, jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów chcemy dostarczyć im szereg możliwości do indywidualnego wyboru.  


Profil Standard oznacza, że Twój wniosek zostanie rozpatrzony zgodnie z kolejnością otrzymanych zgłoszeń. Czas rozpatrywania wniosku będzie uzależniony od ilości oczekujących na rozpatrzenie wniosków, w tym wszystkie wnioski Klientów z Profilem Premium, będą w tym czasie wpadać na początek kolejki ich rozpatrywania.

Wypłaty i wpłaty odbywają się zgodnie z sesjami księgowań międzybankowych. Musisz w tym przypadku zwrócić uwagę na fakt, że większość banków nie prowadzi księgowań międzybankowych w weekendy i święta. Obsługując Twój wniosek, trafisz na kolejkę na infolinii oraz obsługi wiadomości email. Oczywiście nasze Biuro Obsługi Klienta dokłada wszelkich starań, aby czas oczekiwania na odpowiedź był jak najkrótszy, aczkolwiek, aby mieć pewność, że Twoje zgłoszenie potraktujemy priorytetowo doradzamy wybór Profilu Premium. 
 

Jak aktywować Profil Premium? 

Zakup Profil Premium jest możliwy  podczas aplikowania o pożyczkę  na stronie SMART Pożyczka.  
Po ukończeniu weryfikacji ekspresowej pojawi się widok, w którym będziesz mógł dokonać wyboru – na jaki Profil Klienta się decydujesz. Masz do wyboru dwie opcje – Profil Premium i Profil Standard.  

Będąc już klientem Smart Pożyczki masz nieograniczony dostęp do możliwość wykupienia Profilu Premium – wystarczy, że zalogujesz się na swój Profil Klienta – tam znajdziesz zakładkę „Profil Premium”, a w niej szczegółowy opis pakietu i benefitów jakie w nim znajdziesz. Bezpośrednio z poziomu tej zakładki możesz nim zarządzać – wykupić dostęp, przedłużyć na kolejny okres – wszystko w zależności od Twoich preferencji.  

Wejdź do Świata Większych Możliwości 

Niezależnie od tego czy jesteś nowym klientem w naszego serwisu, czy korzystałeś już z naszych usług, ale nigdy nie zdecydowałeś się na wybór Profilu Premium możesz dołączyć  do świata większych możliwości i poczuć, że SMART to więcej niż pożyczka! Serdecznie zachęcamy do tego, aby spróbować. Jesteśmy przekonani, że poczujesz różnicę. 

Podobne artykuły

 • Za nami początek roku, czas na podsumowanie poprzedniego, który stał się dla wielu naszych Klientów tym bardziej wyjątkowy z uwagi na wygraną w naszych konkursach! 

  17.01.2023Pokaż więcej
 • Black Friday to dzień promocji, obniżek i możliwości kupowania produktów po cenie zdecydowanie niższej niż zazwyczaj. Co warto kupić w Czarny Piątek? Oferta jest szeroka, a propozycji jest wiele. Bez względu na wybór, warto przygotować się do zakupów odpowiednio wcześniej i zarezerwować trochę czasu na łowienie okazji.

  08.11.2022Pokaż więcej
 • Rosnące ceny opału sprawiają, że wiele osób stara się znaleźć alternatywne źródło ogrzewania. Coraz więcej ludzi korzysta z dotacji na wymianę pieca, aby nie tylko taniej, ale i bardziej ekologicznie ogrzewać swoje domy. Na jakie dofinansowanie do wymiany pieca można liczyć? Czy warto skorzystać z pożyczki na wymianę kotła?  

  28.09.2022Pokaż więcej
 • Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje osobom zarejestrowanym w urzędzie pracy. Konieczne jest jednak spełnienie pewnych warunków, aby móc go otrzymać. Jest to pomoc przyznawana przez 6 lub 12 miesięcy. Co warto wiedzieć o zasiłku dla bezrobotnych? Komu przysługuje? Ile wynosi?

  27.09.2022Pokaż więcej
 • Warto pożyczać odpowiedzialnie. Aby było to możliwe, konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad. Łatwa dostępność pożyczek sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej osób. I nie ma w tym nic złego, o ile nie przecenimy swoich możliwości finansowych. Na czym polega odpowiedzialne pożyczanie? Jak znaleźć rzetelną firmę pożyczkową?

  11.08.2022Pokaż więcej
 • Każda praca wymaga poniesienia kosztów. Aby móc wypracować zysk, konieczne są pewne nakłady – nie tylko pieniędzy, ale i pracy. Czym właściwie są koszty uzyskania przychodu dla osób fizycznych i firm?

  26.07.2022Pokaż więcej
 • Wakacyjny wyjazd to idealny czas na odpoczynek i zmianę otoczenia. Większość Polaków spędza lato w kraju – nad Bałtykiem oraz w Tatrach. Są jednak i inne kierunki, które warto odwiedzić w Polsce. Gdzie warto pojechać na wakacje? Co warto zobaczyć?

  20.07.2022Pokaż więcej
 • Obligacje skarbowe to jedna z popularniejszych w ostatnim czasie fraz wpisywanych w wyszukiwarkę internetową. Nic dziwnego, szumnie zapowiadane są jako „ochrona przed inflacją”. Co warto wiedzieć o obligacjach skarbowych?

  12.07.2022Pokaż więcej
 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Zaloguj się i sprawdź ofertę!
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły