Większe możliwości dla Naszych stałych klientów! Sprawdź co możesz zyskać!

SMART to więcej niż pożyczka! To cały wachlarz dodatkowych produktów, dzięki któremu możesz poczuć się wyjątkowo. Dzięki temu, wiesz, że SMART jest firmą, z której usług warto korzystać, a im dłużej jesteś z nami Tym większe przywileje na Ciebie czekają! Z poniższego artykułu dowiesz się jak wygląda nasz ŚWIAT WIĘKSZYCH MOŻLIWOŚCI, który Ci oferujemy i wybierzesz dla siebie produkt skrojony na miarę Twoich potrzeb!

DOSTĘPNA KWOTA POŻYCZKI

Z każdą kolejną pożyczką wzrasta kwota maksymalna, o którą możesz wnioskować. Plusem jest to, że maksymalną kwotę, którą oferuje SMART, możesz otrzymać po zaledwie kilku pożyczkach. Wnioskując o drugą pożyczkę, pożyczysz nawet do 8000 zł, trzecią do 10 000 zł. Natomiast już po spłacie trzeciej pożyczki możesz wnioskować o kwotę maksymalną w wysokości 15 000 zł! Większe możliwości są na wyciągnięcie Twojego kliku!

PAKIET MEDYCZNY SMART I FINRAPORT

Wiemy, że zdrowie jest najważniejsze, dlatego naszym Klientom oferujemy produkt, dzięki któremu będą mogli zadbać o swoje zdrowie. Dodatkowo razem z Pakietem Medycznym otrzymają Finraport. Poznajcie szczegółowo nasz produkt poniżej:

Zyskaj dostęp do e-medycyny! Otrzymaj voucher na pakiet teleporad medycznych. Chcesz wiedzieć co zyskujesz korzystając z Pakietu Medycznego SMART?

 1. Nie czekasz w kolejce do lekarza – możesz umówić się na wizytę bez wychodzenia z domu!
 2. Otrzymujesz dostęp do bogatego pakietu usług medycznych – wybierasz lekarza specjalistę dopasowanego do Twoich potrzeb
 3. Korzystasz z dowolnego miejsca na świecie – niezależnie czy jesteś w zaciszu swojego domu, czy też na wakacjach – możesz skorzystać z szybkiej konsultacji z lekarzem

Dodatkowo, zupełnie za DARMO, wybierając Pakiet Medyczny SMART zyskujesz Finraport GRATIS. Finraport jest to raport finansowy, który możesz wykorzystać w przypadku ubiegania się o kredyt w instytucjach finansowych. Wystarczy, że wypełnisz prostą ankietę na postawie której zostanie wygenerowany i przesłany na Twój adres email raport.

Ten produkt pozwoli Ci na więcej! Nie tylko sfinansujesz swoje potrzeby, ale również zadbasz o swoje zdrowie i poznasz swoją zdolność kredytową! Co jeszcze Smart Pożyczka może Ci zaoferować?

ATRAKCYJNE RABATY

Doceniamy naszych stałych klientów, dlatego proponujemy im atrakcyjne rabaty. Logując się do swojego Profilu Klienta z łatwością sprawdzisz jaki rabat jest aktualnie aktywny.

Lubimy podbijać RABATY, dlatego często organizujemy Happy Hours, gdzie przez określony czas możesz uzyskać pożyczkę ze zwiększonym upustem na jej koszty! TO SIĘ OPŁACA!

DOŁADOWANIE

Co więcej, wiemy, że wydatki czasami są nieprzewidywalne. Dlatego oferujemy Ci opcję doładowania Twojej pożyczki. W Twoim Profilu Klienta znajdziesz informacje o maksymalnej kwocie doładowania. W prosty i szybki sposób, możesz zwiększyć dostęp do nowych środków wybierając tę opcję. Z opcji doładowania możesz skorzystać dwukrotnie podczas posiadania jednego zobowiązania. Pamiętaj, że opcja będzie dostępna w Twoim Profilu Klienta do połowy terminu spłaty Twojej pożyczki.

PODSUMOWANIE

Jest tyle powodów by być w SMART! Smart to świat większych możliwości, który rozwijamy z myślą o Tobie i specjalnie dla Ciebie! SMART to usługa w 100% online, to przejrzyste zasady i łatwy proces. To dodatkowe konkursy z nagrodami, Profil Premium i wszystko to, o czym właśnie przeczytałeś. Będąc z nami dłużej – zyskujesz!

Podobne artykuły

 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • Pierwszy dzień wiosny to czas, który kojarzy się z wagarami w szkole, topieniem Marzanny oraz podziwianiem przyrody, która stopniowo budzi się do życia. Dla wielu osób dzień 21 marca niewiele różni się od pozostałych. Jest to jednak doskonała okazja i pretekst na zerwanie z codzienną rutyną i zaplanowanie na ten wyjątkowy czas w roku czegoś wyjątkowego. Oto, kilka SMART pomysłów na ciekawe powitanie pierwszego dnia wiosny z najbliższymi.

  18.03.2022Pokaż więcej
 • Zastanawiasz się jak zrealizować swoje cele i znaleźć zewnętrzne finansowanie, które w pełni zaspokoi Twoje potrzeby? A może poszukujesz czegoś więcej? Na przykład większych możliwości? SMART Pożyczka zdecydowanie jest portalem, który otworzy przed Tobą drzwi do tego świata. Do świata większych możliwości!

  14.03.2022Pokaż więcej
 • Telefon komórkowy, a raczej smartfon, już dawno przestał pełnić wyłącznie swoją pierwotną funkcję. Oprócz wykonywania połączeń i pisania SMS-ów, wykorzystujemy go także do wielu innych celów. Jednym z nich jest płatność telefonem, którą oferuje większość dostępnych na rynku smartfonów. Osoby, które do tej pory nie korzystały z tej możliwości, zadają sobie pytanie, jak płacić telefonem i co należy zrobić, aby było to w ogóle możliwe. O płatnościach telefonem postaramy się przybliżyć w tym artykule!

  11.03.2022Pokaż więcej
 • SMART – to więcej niż pożyczka! To hasło, które Nam w tym miesiącu przewodzi. Chcemy, aby to hasło było preludium do zaprezentowania  szerzej naszej oferty oraz wachlarza możliwości, który proponujemy naszym Klientom.  
  W niniejszym artykule przybliżymy specyfikę naszego wyjątkowego produktu, jakim jest Profil Premium. 

  07.03.2022Pokaż więcej
 • Kredyty gotówkowe to obecnie jedne z najpopularniejszych produktów finansowych. Zainteresowanie nimi rośnie z roku na rok, co świetnie obrazują oficjalne statystki – według danych BIK, w lipcu 2021 r. Polacy zaciągnęli o blisko 26% więcej pożyczek gotówkowych, w porównaniu z rokiem 2020. Do korzystania z tych produktów finansowych z pewnością zachęca coraz łatwiejszy do nich dostęp – banki nie są już bowiem jedynym miejscem, do którego możemy wnioskować o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń.

  18.02.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły