Większe możliwości dla Naszych stałych klientów! Sprawdź co możesz zyskać!

SMART to więcej niż pożyczka! To cały wachlarz dodatkowych produktów, dzięki któremu możesz poczuć się wyjątkowo. Dzięki temu, wiesz, że SMART jest firmą, z której usług warto korzystać, a im dłużej jesteś z nami Tym większe przywileje na Ciebie czekają! Z poniższego artykułu dowiesz się jak wygląda nasz ŚWIAT WIĘKSZYCH MOŻLIWOŚCI, który Ci oferujemy i wybierzesz dla siebie produkt skrojony na miarę Twoich potrzeb!

DOSTĘPNA KWOTA POŻYCZKI

Z każdą kolejną pożyczką wzrasta kwota maksymalna, o którą możesz wnioskować. Plusem jest to, że maksymalną kwotę, którą oferuje SMART, możesz otrzymać po zaledwie kilku pożyczkach. Wnioskując o drugą pożyczkę, pożyczysz nawet do 12000 zł, trzecią i kolejną do 15 000 zł. (RRSO 319%). Większe możliwości są na wyciągnięcie Twojego kliku!

PAKIET KORZYŚCI I FINRAPORT

Wiemy, że zdrowie jest najważniejsze, dlatego naszym Klientom oferujemy produkt, dzięki któremu będą mogli zadbać o swoje zdrowie. Dodatkowo razem z Pakietem Medycznym otrzymają Finraport. Poznajcie szczegółowo nasz produkt poniżej:

Zyskaj dostęp do e-medycyny! Otrzymaj voucher na pakiet teleporad medycznych. Chcesz wiedzieć co zyskujesz korzystając z Pakietu Medycznego?

 1. Nie czekasz w kolejce do lekarza – możesz umówić się na wizytę bez wychodzenia z domu!
 2. Otrzymujesz dostęp do bogatego pakietu usług medycznych – wybierasz lekarza specjalistę dopasowanego do Twoich potrzeb
 3. Korzystasz z dowolnego miejsca na świecie – niezależnie czy jesteś w zaciszu swojego domu, czy też na wakacjach – możesz skorzystać z szybkiej konsultacji z lekarzem

Dodatkowo, zupełnie za DARMO, wybierając Pakiet Medyczny zyskujesz Finraport GRATIS. Finraport jest to raport finansowy, który możesz wykorzystać w przypadku ubiegania się o kredyt w instytucjach finansowych. Wystarczy, że wypełnisz prostą ankietę na postawie której zostanie wygenerowany i przesłany na Twój adres email raport.

Ten produkt pozwoli Ci na więcej! Nie tylko sfinansujesz swoje potrzeby, ale również zadbasz o swoje zdrowie i poznasz swoją zdolność kredytową! Co jeszcze Smart Pożyczka może Ci zaoferować?

DOŁADOWANIE

Co więcej, wiemy, że wydatki czasami są nieprzewidywalne. Dlatego oferujemy Ci opcję doładowania Twojej pożyczki. W Twoim Profilu Klienta znajdziesz informacje o maksymalnej kwocie doładowania. W prosty i szybki sposób, możesz zwiększyć dostęp do nowych środków wybierając tę opcję. Z opcji doładowania możesz skorzystać dwukrotnie podczas posiadania jednego zobowiązania. Pamiętaj, że opcja będzie dostępna w Twoim Profilu Klienta do połowy terminu spłaty Twojej pożyczki.

PODSUMOWANIE

Jest tyle powodów by być w SMART! Smart to świat większych możliwości, który rozwijamy z myślą o Tobie i specjalnie dla Ciebie! SMART to usługa w 100% online, to przejrzyste zasady i łatwy proces. To dodatkowe konkursy z nagrodami, Profil Premium i wszystko to, o czym właśnie przeczytałeś. Będąc z nami dłużej – zyskujesz!

Podobne artykuły

 • Za nami początek roku, czas na podsumowanie poprzedniego, który stał się dla wielu naszych Klientów tym bardziej wyjątkowy z uwagi na wygraną w naszych konkursach! 

  17.01.2023Pokaż więcej
 • Black Friday to dzień promocji, obniżek i możliwości kupowania produktów po cenie zdecydowanie niższej niż zazwyczaj. Co warto kupić w Czarny Piątek? Oferta jest szeroka, a propozycji jest wiele. Bez względu na wybór, warto przygotować się do zakupów odpowiednio wcześniej i zarezerwować trochę czasu na łowienie okazji.

  08.11.2022Pokaż więcej
 • Rosnące ceny opału sprawiają, że wiele osób stara się znaleźć alternatywne źródło ogrzewania. Coraz więcej ludzi korzysta z dotacji na wymianę pieca, aby nie tylko taniej, ale i bardziej ekologicznie ogrzewać swoje domy. Na jakie dofinansowanie do wymiany pieca można liczyć? Czy warto skorzystać z pożyczki na wymianę kotła?  

  28.09.2022Pokaż więcej
 • Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje osobom zarejestrowanym w urzędzie pracy. Konieczne jest jednak spełnienie pewnych warunków, aby móc go otrzymać. Jest to pomoc przyznawana przez 6 lub 12 miesięcy. Co warto wiedzieć o zasiłku dla bezrobotnych? Komu przysługuje? Ile wynosi?

  27.09.2022Pokaż więcej
 • Warto pożyczać odpowiedzialnie. Aby było to możliwe, konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad. Łatwa dostępność pożyczek sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej osób. I nie ma w tym nic złego, o ile nie przecenimy swoich możliwości finansowych. Na czym polega odpowiedzialne pożyczanie? Jak znaleźć rzetelną firmę pożyczkową?

  11.08.2022Pokaż więcej
 • Każda praca wymaga poniesienia kosztów. Aby móc wypracować zysk, konieczne są pewne nakłady – nie tylko pieniędzy, ale i pracy. Czym właściwie są koszty uzyskania przychodu dla osób fizycznych i firm?

  26.07.2022Pokaż więcej
 • Wakacyjny wyjazd to idealny czas na odpoczynek i zmianę otoczenia. Większość Polaków spędza lato w kraju – nad Bałtykiem oraz w Tatrach. Są jednak i inne kierunki, które warto odwiedzić w Polsce. Gdzie warto pojechać na wakacje? Co warto zobaczyć?

  20.07.2022Pokaż więcej
 • Obligacje skarbowe to jedna z popularniejszych w ostatnim czasie fraz wpisywanych w wyszukiwarkę internetową. Nic dziwnego, szumnie zapowiadane są jako „ochrona przed inflacją”. Co warto wiedzieć o obligacjach skarbowych?

  12.07.2022Pokaż więcej
 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Zaloguj się i sprawdź ofertę!
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły