Pożyczka na Wakacje – gdzie warto pojechać na wczasy w Polsce?

Wakacyjny wyjazd to idealny czas na odpoczynek i zmianę otoczenia. Większość Polaków spędza lato w kraju – nad Bałtykiem oraz w Tatrach. Są jednak i inne kierunki, które warto odwiedzić w Polsce. Gdzie warto pojechać na wakacje? Co warto zobaczyć?

Wakacyjny wypoczynek w Beskidach

Tatry w sezonie są dość obleganym kierunkiem. Dlatego też ciekawą i spokojniejszą alternatywą mogą okazać się Beskidy. Tutaj również można znaleźć wiele interesujących szklaków wśród gór i natury. Obok tras górskich na turystów czekają także liczne atrakcje turystyczne, w tym skanseny i muzea. Podróżni mogą cieszyć się górskim klimatem i zasmakować lokalnych przysmaków.

Pieniny na wakacyjny wypad

Kolejnym interesującym kierunkiem wakacyjnych wojaży w Polsce są Pieniny. Jednym z najchętniej wybieranych miejsc jest malowniczy Przełom Dunajca. Nie można odmówić sobie spływu rzeką, która biegnie w wyżłobionym w skałach wąwozie. Ściany są wysokie nawet na 300 metrów. Przeprawie atrakcyjności dodają liczne zakręty. Spływ odbywa się drewnianymi tratwami sterowanymi przez flisaków. To doskonały sposób na podziwianie uroków Pienińskiego Parku Narodowego. Ponadto turyści w Pieninach mogą przemierzać liczne ciekawe trasy turystyczne. Towarzyszyć im będą niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju widoki.

Wakacje w Bieszczadach

Idealnym miejscem, w którym można zaznać wyciszenia, odpoczynku oraz bliskiego kontaktu z naturą są Bieszczady. To doskonały kierunek dla osób, które chcą na dobre odpocząć od miejskiego zgiełku. Znajdują się tutaj liczne szlaki wśród zieleni, malowniczych rzek oraz jezior. Jest to lokalizacja chętnie wybierana przez osoby szukające aktywnego wypoczynku oraz lubiące piesze wędrówki i wypady rowerowe. Ponadto znajdują się tutaj miejsca, w których można pożeglować.

Kaszuby – wakacje nad jeziorem

Turyści, którzy szukają sposobu na aktywny wypoczynek w otoczeniu natury, powinni rozważyć wyjazd na Kaszuby. Tutaj na podróżnych czekają rozległe lasy oraz jeziora. Dają one wiele różnorodnych okazji do spędzania wolnego czasu. Możliwości jest naprawdę mnóstwo – piesze wędrówki, rowerowe przejażdżki, żeglowanie po jeziorach czy też windsurfing. Tutaj z pewnością nikt nie będzie się nudził i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Kaszuby to także świetne miejsce do poznawania nowych, lokalnych kultur. Teren ten zamieszkuje grupa etniczna, która wyróżnia się ciekawymi zwyczajami oraz oryginalną gwarą.

Ile trzeba zapłacić za wakacje w Polsce?

Ceny wakacji w Polsce w tym roku nie należą do najniższych. Koszt wyjazdu różni się w zależności od wybranego kierunku oraz standardu. Tydzień pobytu w hotelu dla jednej osoby kosztuje obecnie co najmniej 1200 złotych.

W Polsce jest wiele pięknych miejsc do odkrycia. Mapa lokalnych atrakcji turystycznych oferuje wiele ciekawych zakątków. Wyjeżdżając się na wakacje, należy jednak liczyć się z kosztami. Nie powinny one jednak nas ograniczać – warto udać się na wypoczynek, chociażby raz w roku. Pożyczka na wakacje od SMART Pożyczka to świetny sposób na podreperowanie domowego budżetu przed wakacyjnymi wojażami.

Podobne artykuły

 • Jakie działania są konieczne, jeżeli istnieją przesłanki, że ktoś dokonał kradzieży Twojej tożsamości? Przede wszystkim — szybkie! Jeśli zareagujesz odpowiednio wcześnie, zminimalizujesz potencjalne, często tragiczne w skutkach, konsekwencje złamania prawa związanego z kradzieżą Twoich danych osobowych. Co zrobić w takiej sytuacji — krok, po kroku i do kogo udać się po pomoc? Wszystkie najważniejsze informacje […]

  02.06.2023Pokaż więcej
 • Podczas wypełniania formularza dyspozycji przelewu, wystarczy drobna pomyłka w numerze konta, by pieniądze trafiły do niewłaściwego adresata – warto dokładnie weryfikować poprawność wpisywanego ciągu liczb. To właśnie od niego zależy, gdzie trafi nasza gotówka. Błędy mogą jednak zdarzyć się każdemu. Co wtedy zrobić i jak można cofnąć przelew? Wszystko dokładnie wyjaśniamy poniżej. Czy bank musi […]

  02.06.2023Pokaż więcej
 • Przelew pożyczki na czyjeś konto

  Planujesz skorzystać z pozabankowej pożyczki, ale nie możesz lub nie chcesz podawać swojego numeru konta? Na pewno przemknęło Ci więc przez myśl pytanie, czy możliwy jest przelew pożyczki na czyjeś konto. Poniżej wyjaśniamy, dlaczego nie możesz tego zrobić, nawet jeśli to konto współmałżonka. W jaki sposób działają firmy pożyczkowe? Firmy udzielające pożyczek to podmioty tworzące […]

  17.05.2023Pokaż więcej
 • przedpłata

  Robiąc zakupy czy zawierając różnego rodzaju umowy, na pewno spotkałeś się z pojęciem “przedpła”. Musisz wiedzieć, że może ona przybierać różne formy – poznaj je, by mieć pewność, kiedy możesz wycofać się z umowy bez ponoszenia żadnych kosztów, a kiedy nie otrzymasz zwrotu uregulowanej z góry części zapłaty za produkt czy usługę. Wszystkie potrzebne informacje […]

  17.05.2023Pokaż więcej
 • ile można wypłacić z bankomatu

  Choć gotówka w portfelu jest nam potrzebna coraz rzadziej, wciąż zdarzają się sytuacje, w których wolimy, lub jesteśmy zmuszeni zapłacić pieniędzmi w fizycznej formie. Jeśli jest to niewielka kwota – żaden problem. Jeżeli jednak potrzebujemy wypłacić ze swojego konta większą sumę, musimy wiedzieć jakie możliwości daje nam bankomat, a kiedy konieczna jest wizyta w oddziale […]

  17.05.2023Pokaż więcej
 • Za nami początek roku, czas na podsumowanie poprzedniego, który stał się dla wielu naszych Klientów tym bardziej wyjątkowy z uwagi na wygraną w naszych konkursach! 

  17.01.2023Pokaż więcej
 • Black Friday to dzień promocji, obniżek i możliwości kupowania produktów po cenie zdecydowanie niższej niż zazwyczaj. Co warto kupić w Czarny Piątek? Oferta jest szeroka, a propozycji jest wiele. Bez względu na wybór, warto przygotować się do zakupów odpowiednio wcześniej i zarezerwować trochę czasu na łowienie okazji.

  08.11.2022Pokaż więcej
 • Rosnące ceny opału sprawiają, że wiele osób stara się znaleźć alternatywne źródło ogrzewania. Coraz więcej ludzi korzysta z dotacji na wymianę pieca, aby nie tylko taniej, ale i bardziej ekologicznie ogrzewać swoje domy. Na jakie dofinansowanie do wymiany pieca można liczyć? Czy warto skorzystać z pożyczki na wymianę kotła?  

  28.09.2022Pokaż więcej
 • Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje osobom zarejestrowanym w urzędzie pracy. Konieczne jest jednak spełnienie pewnych warunków, aby móc go otrzymać. Jest to pomoc przyznawana przez 6 lub 12 miesięcy. Co warto wiedzieć o zasiłku dla bezrobotnych? Komu przysługuje? Ile wynosi?

  27.09.2022Pokaż więcej
 • Warto pożyczać odpowiedzialnie. Aby było to możliwe, konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad. Łatwa dostępność pożyczek sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej osób. I nie ma w tym nic złego, o ile nie przecenimy swoich możliwości finansowych. Na czym polega odpowiedzialne pożyczanie? Jak znaleźć rzetelną firmę pożyczkową?

  11.08.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Zaloguj się i sprawdź ofertę!
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły