Dzień Ojca – jak spędzić czas z tatą podczas tego święta?

Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

Gdy nasz tata kocha wędkarstwo…

Podobno wiele mężczyzn odpoczywa na łonie natury. Chętnie oddaje się różnym rozrywkom. Wśród nich najpopularniejszą są wyprawy na ryby. Jeżeli leży to również w obszarze naszych zainteresowań, możemy zdecydować się na wspólny wyjazd na łowisko. Idealną opcją będzie dwudniowy wypad. Dzięki temu nie tylko spędzisz z tatą czas na wędkowaniu, ale również wieczorem będziecie mogli porozmawiać i zacieśnić więzi (np. przy ognisku).

Ręce do góry, czyli wizyta na strzelnicy

Mężczyźni kochają różnorodne aktywności, które często zaliczane są do typowo „męskich”. Wśród nich nie sposób nie wymienić wizyty na strzelnicy. Jeżeli nasz tata jest pasjonatem broni, z pewnością ucieszy go taki prezent. Po wszystkim możemy udać się na pizzę, by podczas posiłku porozmawiać o wrażeniach ze wspólnie spędzonego czasu.

Tajemnice i budowanie relacji – to może mieć wiele wspólnego!

Kolejną naszą propozycją, która przypadnie do gustu tatom ceniącym sobie możliwość logicznego myślenia i rozwiązywania łamigłówek, jest wizyta w escape roomie. To swoistego typu gra zespołowa, która pomoże wam zacieśnić relacje. Będziecie wspólnie szukać rozwiązania zagadek i łączyć ze sobą fakty, aby wydostać się z pomieszczenia. Warto zdecydować się na wybór tematycznego miejsca. Istnieje bowiem kilka kategorii escape roomów, m.in.: fabularne, fantasy, kryminalne, przygodowe czy rodem z horroru.

Gdy tata ponad wszystko kocha sport…

Na naszej liście pomysłów na wspólne spędzenie czasu z tatą w dniu jego święta nie może zabraknąć propozycji dla tych, którzy kochają sport. Możecie wybrać się na mecz ulubionej drużyny – piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki czy żużla. To idealne okoliczności do tego, by razem spędzić czas i pokibicować ukochanej drużynie.

Fan mocnych wrażeń – na niego też mamy sposób

Niektórzy tatusiowie spragnieni są mocnych wrażeń. W ich przypadku konieczne jest znalezienie pomysłu na prezent, który wyzwoli w nich podkłady skrywanej adrenaliny. Może będzie to wspólny lot widokowy nad miastem? Co powiesz na skok na bungee? Albo wizytę w parku rozrywki? Pamiętajmy o tym, że wyjątkowe prezenty to takie, które zostają w pamięci w formie przyjemnych wspomnień.

Powyżej przedstawiliśmy kilka pomysłów na oryginalne spędzenie Dnia Ojca. Jeżeli chcemy podziękować tacie za trud włożony w nasze wychowanie, powinniśmy nie tylko kupić mu prezent, ale przede wszystkim spędzić z nim więcej czasu. Jeżeli brakuje Ci gotówki na realizację planów, możesz rozważyć dodatkową pomoc finansową. W SMART Pożyczka pierwsza pożyczka jest całkowicie za darmo.

Podobne artykuły

 • Za nami początek roku, czas na podsumowanie poprzedniego, który stał się dla wielu naszych Klientów tym bardziej wyjątkowy z uwagi na wygraną w naszych konkursach! 

  17.01.2023Pokaż więcej
 • Black Friday to dzień promocji, obniżek i możliwości kupowania produktów po cenie zdecydowanie niższej niż zazwyczaj. Co warto kupić w Czarny Piątek? Oferta jest szeroka, a propozycji jest wiele. Bez względu na wybór, warto przygotować się do zakupów odpowiednio wcześniej i zarezerwować trochę czasu na łowienie okazji.

  08.11.2022Pokaż więcej
 • Rosnące ceny opału sprawiają, że wiele osób stara się znaleźć alternatywne źródło ogrzewania. Coraz więcej ludzi korzysta z dotacji na wymianę pieca, aby nie tylko taniej, ale i bardziej ekologicznie ogrzewać swoje domy. Na jakie dofinansowanie do wymiany pieca można liczyć? Czy warto skorzystać z pożyczki na wymianę kotła?  

  28.09.2022Pokaż więcej
 • Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje osobom zarejestrowanym w urzędzie pracy. Konieczne jest jednak spełnienie pewnych warunków, aby móc go otrzymać. Jest to pomoc przyznawana przez 6 lub 12 miesięcy. Co warto wiedzieć o zasiłku dla bezrobotnych? Komu przysługuje? Ile wynosi?

  27.09.2022Pokaż więcej
 • Warto pożyczać odpowiedzialnie. Aby było to możliwe, konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad. Łatwa dostępność pożyczek sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej osób. I nie ma w tym nic złego, o ile nie przecenimy swoich możliwości finansowych. Na czym polega odpowiedzialne pożyczanie? Jak znaleźć rzetelną firmę pożyczkową?

  11.08.2022Pokaż więcej
 • Każda praca wymaga poniesienia kosztów. Aby móc wypracować zysk, konieczne są pewne nakłady – nie tylko pieniędzy, ale i pracy. Czym właściwie są koszty uzyskania przychodu dla osób fizycznych i firm?

  26.07.2022Pokaż więcej
 • Wakacyjny wyjazd to idealny czas na odpoczynek i zmianę otoczenia. Większość Polaków spędza lato w kraju – nad Bałtykiem oraz w Tatrach. Są jednak i inne kierunki, które warto odwiedzić w Polsce. Gdzie warto pojechać na wakacje? Co warto zobaczyć?

  20.07.2022Pokaż więcej
 • Obligacje skarbowe to jedna z popularniejszych w ostatnim czasie fraz wpisywanych w wyszukiwarkę internetową. Nic dziwnego, szumnie zapowiadane są jako „ochrona przed inflacją”. Co warto wiedzieć o obligacjach skarbowych?

  12.07.2022Pokaż więcej
 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Zadłużenie osoby prywatnej najczęściej sprawdzane jest przed udzieleniem pożyczki czy kredytu. Zdarza się również, że kontrahenci weryfikują w bazach potencjalnego przyszłego wspólnika w interesach. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy dana osoba jest wypłacalna. W jaki sposób można sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej?

  14.06.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Zaloguj się i sprawdź ofertę!
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły