Dzień Ojca – jak spędzić czas z tatą podczas tego święta?

Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

Gdy nasz tata kocha wędkarstwo…

Podobno wiele mężczyzn odpoczywa na łonie natury. Chętnie oddaje się różnym rozrywkom. Wśród nich najpopularniejszą są wyprawy na ryby. Jeżeli leży to również w obszarze naszych zainteresowań, możemy zdecydować się na wspólny wyjazd na łowisko. Idealną opcją będzie dwudniowy wypad. Dzięki temu nie tylko spędzisz z tatą czas na wędkowaniu, ale również wieczorem będziecie mogli porozmawiać i zacieśnić więzi (np. przy ognisku).

Ręce do góry, czyli wizyta na strzelnicy

Mężczyźni kochają różnorodne aktywności, które często zaliczane są do typowo „męskich”. Wśród nich nie sposób nie wymienić wizyty na strzelnicy. Jeżeli nasz tata jest pasjonatem broni, z pewnością ucieszy go taki prezent. Po wszystkim możemy udać się na pizzę, by podczas posiłku porozmawiać o wrażeniach ze wspólnie spędzonego czasu.

Tajemnice i budowanie relacji – to może mieć wiele wspólnego!

Kolejną naszą propozycją, która przypadnie do gustu tatom ceniącym sobie możliwość logicznego myślenia i rozwiązywania łamigłówek, jest wizyta w escape roomie. To swoistego typu gra zespołowa, która pomoże wam zacieśnić relacje. Będziecie wspólnie szukać rozwiązania zagadek i łączyć ze sobą fakty, aby wydostać się z pomieszczenia. Warto zdecydować się na wybór tematycznego miejsca. Istnieje bowiem kilka kategorii escape roomów, m.in.: fabularne, fantasy, kryminalne, przygodowe czy rodem z horroru.

Gdy tata ponad wszystko kocha sport…

Na naszej liście pomysłów na wspólne spędzenie czasu z tatą w dniu jego święta nie może zabraknąć propozycji dla tych, którzy kochają sport. Możecie wybrać się na mecz ulubionej drużyny – piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki czy żużla. To idealne okoliczności do tego, by razem spędzić czas i pokibicować ukochanej drużynie.

Fan mocnych wrażeń – na niego też mamy sposób

Niektórzy tatusiowie spragnieni są mocnych wrażeń. W ich przypadku konieczne jest znalezienie pomysłu na prezent, który wyzwoli w nich podkłady skrywanej adrenaliny. Może będzie to wspólny lot widokowy nad miastem? Co powiesz na skok na bungee? Albo wizytę w parku rozrywki? Pamiętajmy o tym, że wyjątkowe prezenty to takie, które zostają w pamięci w formie przyjemnych wspomnień.

Powyżej przedstawiliśmy kilka pomysłów na oryginalne spędzenie Dnia Ojca. Jeżeli chcemy podziękować tacie za trud włożony w nasze wychowanie, powinniśmy nie tylko kupić mu prezent, ale przede wszystkim spędzić z nim więcej czasu. Jeżeli brakuje Ci gotówki na realizację planów, możesz rozważyć dodatkową pomoc finansową. W SMART Pożyczka pierwsza pożyczka jest całkowicie za darmo.

Podobne artykuły

 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Zadłużenie osoby prywatnej najczęściej sprawdzane jest przed udzieleniem pożyczki czy kredytu. Zdarza się również, że kontrahenci weryfikują w bazach potencjalnego przyszłego wspólnika w interesach. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy dana osoba jest wypłacalna. W jaki sposób można sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej?

  14.06.2022Pokaż więcej
 • Dzień mamy tuż tuż, dlatego zdecydowanie warto się już zacząć zastanawiać nad ciekawym prezentem z tej okazji i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jaki podarunek sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy ciekawe i oryginalne pomysły, z których warto skorzystać!

  26.05.2022Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

  23.05.2022Pokaż więcej
 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • SMART to więcej niż pożyczka! To cały wachlarz dodatkowych produktów, dzięki któremu możesz poczuć się wyjątkowo. Dzięki temu, wiesz, że SMART jest firmą, z której usług warto korzystać, a im dłużej jesteś z nami Tym większe przywileje na Ciebie czekają! Z poniższego artykułu dowiesz się jak wygląda nasz ŚWIAT WIĘKSZYCH MOŻLIWOŚCI, który Ci oferujemy i wybierzesz dla siebie produkt skrojony na miarę Twoich potrzeb!

  24.03.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły