Jak rozsądnie pożyczać pieniądze na Święta Bożego Narodzenia?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To wyjątkowy czas w roku, który warto spędzić w przyjemnej, rodzinnej atmosferze. Jej stworzenie w dużej mierze jest uzależnione od zasobności naszego portfela – świąteczne menu, prezenty, ozdoby i dekoracje sporo kosztują, bez nich natomiast trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie z prawdziwego zdarzenia. Znakomitym sposobem na zrealizowanie wszystkich świątecznych planów jest Smart Pożyczka, którą można zaciągnąć praktycznie od ręki, bez wychodzenia z domu.

Smart Pożyczka na Święta Bożego Narodzenia – dlaczego warto?

Specjalnie z myślą o nowych klientach, którzy w tym roku wymarzyli sobie prawdziwie bajkowe Święta Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy naszą ofertę specjalną. Już dziś każda dorosła i odpowiedzialna osoba, która potrzebuje dodatkowego zastrzyku gotówki na świąteczne przygotowania, może zaciągnąć pożyczkę do 3000 zł za 0 zł (RRSO 0%) i zwrócić ją dopiero w styczniu. Osoby o nieco większych wymaganiach finansowych, mogą natomiast skorzystać z nie mniej atrakcyjnej oferty, na którą składa się pożyczka do 5000 zł i 50% rabat (RRSO 109%) na związane z jej udostepnieniem koszty.

Są to na tyle znaczące kwoty, że w większości przypadków w zupełności wystarczą, aby zakupić wszystkie niezbędne produkty do stworzenia świątecznego menu z prawdziwego zdarzenia lub zamówienie gwiazdkowego cateringu, jeśli nie czujemy się szefami kuchni z prawdziwego zdarzenia, zaopatrzenie się w choinkę i świąteczne dekoracje oraz zakup wszystkich prezentów dla osób, którym chcemy podziękować za wspólne chwile oraz życzyć pomyślności w nachodzącym Nowym Roku. Szybką pożyczkę uzyskać można w zaledwie kilka chwil, wypełniając krótki wniosek oraz podając dane z dowodu osobistego. Smart Pożyczka, w trosce o komfort i satysfakcję swoich klientów, weryfikuje napływające wnioski 24/7, wydając decyzje w najkrótszym możliwym czasie, który zwykle wynosi kilka lub kilkanaście minut.

Kiedy warto zdecydować się na pożyczkę na święta?

Pożyczka na święta to doskonała opcja dla osób, które z różnych powodów nie mają na koncie wystarczającej gotówki na pokrycie świątecznych wydatków. Warto jednak z rozsądkiem podejść do świątecznych przygotowań i zdecydować się na dodatkowe wsparcie finansowe tylko w sytuacji, kiedy naprawdę go potrzebujemy i będziemy w stanie uregulować nowe zobowiązanie w styczniu. Przed zaciągnięciem pożyczki na święta w określonej wysokości, warto więc podliczyć planowane wydatki i wnioskować o zbliżoną do nich kwotę (oferujemy pożyczki od 200 do nawet 15 000 zł, (RRSO 319%) z ewentualnym zapasem 10-15%.

Przed przesłaniem wniosku do weryfikacji, warto także sprawdzić, kiedy nasza pożyczka na święta powinna zostać zwrócona. Specjalnie w tym celu, na stronie głównej Smart Pożyczka udostępniamy kalkulator spłaty, który informuje klienta nie tylko o wszystkich kosztach pożyczki, ale także wskazuje dokładny termin jej zwrotu. Warto ocenić, czy przed tym dniem będziemy mieli pieniądze na zwrot zobowiązania i zaciągnąć pożyczkę tylko w sytuacji, kiedy jesteśmy w 100% przekonani, że będziemy w stanie ją bez problemu uregulować. Tylko w taki bowiem sposób, pożyczka na święta pozwoli stworzyć prawdziwie bajkowy czas dla całej rodziny, nie obciążając przy tym naszego domowego budżetu.

Podobne artykuły

 • Za nami początek roku, czas na podsumowanie poprzedniego, który stał się dla wielu naszych Klientów tym bardziej wyjątkowy z uwagi na wygraną w naszych konkursach! 

  17.01.2023Pokaż więcej
 • Black Friday to dzień promocji, obniżek i możliwości kupowania produktów po cenie zdecydowanie niższej niż zazwyczaj. Co warto kupić w Czarny Piątek? Oferta jest szeroka, a propozycji jest wiele. Bez względu na wybór, warto przygotować się do zakupów odpowiednio wcześniej i zarezerwować trochę czasu na łowienie okazji.

  08.11.2022Pokaż więcej
 • Rosnące ceny opału sprawiają, że wiele osób stara się znaleźć alternatywne źródło ogrzewania. Coraz więcej ludzi korzysta z dotacji na wymianę pieca, aby nie tylko taniej, ale i bardziej ekologicznie ogrzewać swoje domy. Na jakie dofinansowanie do wymiany pieca można liczyć? Czy warto skorzystać z pożyczki na wymianę kotła?  

  28.09.2022Pokaż więcej
 • Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje osobom zarejestrowanym w urzędzie pracy. Konieczne jest jednak spełnienie pewnych warunków, aby móc go otrzymać. Jest to pomoc przyznawana przez 6 lub 12 miesięcy. Co warto wiedzieć o zasiłku dla bezrobotnych? Komu przysługuje? Ile wynosi?

  27.09.2022Pokaż więcej
 • Warto pożyczać odpowiedzialnie. Aby było to możliwe, konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad. Łatwa dostępność pożyczek sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej osób. I nie ma w tym nic złego, o ile nie przecenimy swoich możliwości finansowych. Na czym polega odpowiedzialne pożyczanie? Jak znaleźć rzetelną firmę pożyczkową?

  11.08.2022Pokaż więcej
 • Każda praca wymaga poniesienia kosztów. Aby móc wypracować zysk, konieczne są pewne nakłady – nie tylko pieniędzy, ale i pracy. Czym właściwie są koszty uzyskania przychodu dla osób fizycznych i firm?

  26.07.2022Pokaż więcej
 • Wakacyjny wyjazd to idealny czas na odpoczynek i zmianę otoczenia. Większość Polaków spędza lato w kraju – nad Bałtykiem oraz w Tatrach. Są jednak i inne kierunki, które warto odwiedzić w Polsce. Gdzie warto pojechać na wakacje? Co warto zobaczyć?

  20.07.2022Pokaż więcej
 • Obligacje skarbowe to jedna z popularniejszych w ostatnim czasie fraz wpisywanych w wyszukiwarkę internetową. Nic dziwnego, szumnie zapowiadane są jako „ochrona przed inflacją”. Co warto wiedzieć o obligacjach skarbowych?

  12.07.2022Pokaż więcej
 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym […]

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z […]

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Zaloguj się i sprawdź ofertę!
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły