Jak rozsądnie pożyczać pieniądze na Święta Bożego Narodzenia?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To wyjątkowy czas w roku, który warto spędzić w przyjemnej, rodzinnej atmosferze. Jej stworzenie w dużej mierze jest uzależnione od zasobności naszego portfela – świąteczne menu, prezenty, ozdoby i dekoracje sporo kosztują, bez nich natomiast trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie z prawdziwego zdarzenia. Znakomitym sposobem na zrealizowanie wszystkich świątecznych planów jest Smart Pożyczka, którą można zaciągnąć praktycznie od ręki, bez wychodzenia z domu.

Smart Pożyczka na Święta Bożego Narodzenia – dlaczego warto?

Specjalnie z myślą o nowych klientach, którzy w tym roku wymarzyli sobie prawdziwie bajkowe Święta Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy naszą ofertę specjalną. Już dziś każda dorosła i odpowiedzialna osoba, która potrzebuje dodatkowego zastrzyku gotówki na świąteczne przygotowania, może zaciągnąć pożyczkę do 3000 zł za 0 zł i zwrócić ją dopiero w styczniu. Osoby o nieco większych wymaganiach finansowych, mogą natomiast skorzystać z nie mniej atrakcyjnej oferty, na którą składa się pożyczka do 5000 zł i 50% rabat na związane z jej udostepnieniem koszty.

Są to na tyle znaczące kwoty, że w większości przypadków w zupełności wystarczą, aby zakupić wszystkie niezbędne produkty do stworzenia świątecznego menu z prawdziwego zdarzenia lub zamówienie gwiazdkowego cateringu, jeśli nie czujemy się szefami kuchni z prawdziwego zdarzenia, zaopatrzenie się w choinkę i świąteczne dekoracje oraz zakup wszystkich prezentów dla osób, którym chcemy podziękować za wspólne chwile oraz życzyć pomyślności w nachodzącym Nowym Roku. Szybką pożyczkę uzyskać można w zaledwie kilka chwil, wypełniając krótki wniosek oraz podając dane z dowodu osobistego. Smart Pożyczka, w trosce o komfort i satysfakcję swoich klientów, weryfikuje napływające wnioski 24/7, wydając decyzje w najkrótszym możliwym czasie, który zwykle wynosi kilka lub kilkanaście minut.

Kiedy warto zdecydować się na pożyczkę na święta?

Pożyczka na święta to doskonała opcja dla osób, które z różnych powodów nie mają na koncie wystarczającej gotówki na pokrycie świątecznych wydatków. Warto jednak z rozsądkiem podejść do świątecznych przygotowań i zdecydować się na dodatkowe wsparcie finansowe tylko w sytuacji, kiedy naprawdę go potrzebujemy i będziemy w stanie uregulować nowe zobowiązanie w styczniu. Przed zaciągnięciem pożyczki na święta w określonej wysokości, warto więc podliczyć planowane wydatki i wnioskować o zbliżoną do nich kwotę (oferujemy pożyczki od 200 do nawet 15 000 zł), z ewentualnym zapasem 10-15%.

Przed przesłaniem wniosku do weryfikacji, warto także sprawdzić, kiedy nasza pożyczka na święta powinna zostać zwrócona. Specjalnie w tym celu, na stronie głównej Smart Pożyczka udostępniamy kalkulator spłaty, który informuje klienta nie tylko o wszystkich kosztach pożyczki, ale także wskazuje dokładny termin jej zwrotu. Warto ocenić, czy przed tym dniem będziemy mieli pieniądze na zwrot zobowiązania i zaciągnąć pożyczkę tylko w sytuacji, kiedy jesteśmy w 100% przekonani, że będziemy w stanie ją bez problemu uregulować. Tylko w taki bowiem sposób, pożyczka na święta pozwoli stworzyć prawdziwie bajkowy czas dla całej rodziny, nie obciążając przy tym naszego domowego budżetu.

Podobne artykuły

 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Zadłużenie osoby prywatnej najczęściej sprawdzane jest przed udzieleniem pożyczki czy kredytu. Zdarza się również, że kontrahenci weryfikują w bazach potencjalnego przyszłego wspólnika w interesach. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy dana osoba jest wypłacalna. W jaki sposób można sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej?

  14.06.2022Pokaż więcej
 • Dzień mamy tuż tuż, dlatego zdecydowanie warto się już zacząć zastanawiać nad ciekawym prezentem z tej okazji i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jaki podarunek sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy ciekawe i oryginalne pomysły, z których warto skorzystać!

  26.05.2022Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

  23.05.2022Pokaż więcej
 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły