Jak rozsądnie pożyczać pieniądze na Święta Bożego Narodzenia?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To wyjątkowy czas w roku, który warto spędzić w przyjemnej, rodzinnej atmosferze. Jej stworzenie w dużej mierze jest uzależnione od zasobności naszego portfela – świąteczne menu, prezenty, ozdoby i dekoracje sporo kosztują, bez nich natomiast trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie z prawdziwego zdarzenia. Znakomitym sposobem na zrealizowanie wszystkich świątecznych planów jest Smart Pożyczka, którą można zaciągnąć praktycznie od ręki, bez wychodzenia z domu.

Smart Pożyczka na Święta Bożego Narodzenia – dlaczego warto?

Specjalnie z myślą o nowych klientach, którzy w tym roku wymarzyli sobie prawdziwie bajkowe Święta Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy naszą ofertę specjalną. Już dziś każda dorosła i odpowiedzialna osoba, która potrzebuje dodatkowego zastrzyku gotówki na świąteczne przygotowania, może zaciągnąć pożyczkę do 3000 zł za 0 zł i zwrócić ją dopiero w styczniu. Osoby o nieco większych wymaganiach finansowych, mogą natomiast skorzystać z nie mniej atrakcyjnej oferty, na którą składa się pożyczka do 5000 zł i 50% rabat na związane z jej udostepnieniem koszty.

Są to na tyle znaczące kwoty, że w większości przypadków w zupełności wystarczą, aby zakupić wszystkie niezbędne produkty do stworzenia świątecznego menu z prawdziwego zdarzenia lub zamówienie gwiazdkowego cateringu, jeśli nie czujemy się szefami kuchni z prawdziwego zdarzenia, zaopatrzenie się w choinkę i świąteczne dekoracje oraz zakup wszystkich prezentów dla osób, którym chcemy podziękować za wspólne chwile oraz życzyć pomyślności w nachodzącym Nowym Roku. Szybką pożyczkę uzyskać można w zaledwie kilka chwil, wypełniając krótki wniosek oraz podając dane z dowodu osobistego. Smart Pożyczka, w trosce o komfort i satysfakcję swoich klientów, weryfikuje napływające wnioski 24/7, wydając decyzje w najkrótszym możliwym czasie, który zwykle wynosi kilka lub kilkanaście minut.

Kiedy warto zdecydować się na pożyczkę na święta?

Pożyczka na święta to doskonała opcja dla osób, które z różnych powodów nie mają na koncie wystarczającej gotówki na pokrycie świątecznych wydatków. Warto jednak z rozsądkiem podejść do świątecznych przygotowań i zdecydować się na dodatkowe wsparcie finansowe tylko w sytuacji, kiedy naprawdę go potrzebujemy i będziemy w stanie uregulować nowe zobowiązanie w styczniu. Przed zaciągnięciem pożyczki na święta w określonej wysokości, warto więc podliczyć planowane wydatki i wnioskować o zbliżoną do nich kwotę (oferujemy pożyczki od 200 do nawet 15 000 zł), z ewentualnym zapasem 10-15%.

Przed przesłaniem wniosku do weryfikacji, warto także sprawdzić, kiedy nasza pożyczka na święta powinna zostać zwrócona. Specjalnie w tym celu, na stronie głównej Smart Pożyczka udostępniamy kalkulator spłaty, który informuje klienta nie tylko o wszystkich kosztach pożyczki, ale także wskazuje dokładny termin jej zwrotu. Warto ocenić, czy przed tym dniem będziemy mieli pieniądze na zwrot zobowiązania i zaciągnąć pożyczkę tylko w sytuacji, kiedy jesteśmy w 100% przekonani, że będziemy w stanie ją bez problemu uregulować. Tylko w taki bowiem sposób, pożyczka na święta pozwoli stworzyć prawdziwie bajkowy czas dla całej rodziny, nie obciążając przy tym naszego domowego budżetu.

Podobne artykuły

 • Wielkimi krokami zbliża się 21 i 22 stycznia. Są to dni, w których obchodzimy bardzo ważne święto – Dzień Babci i Dziadka. W związku z tym, wiele osób zastanawia się, co podarować seniorom z okazji ich święta. Zazwyczaj jako pierwsze na myśl przychodzą nam materialne podarki. W tym roku nie musimy jednak obdarowywać dziadków wyłącznie oklepanymi laurkami, słodkościami lub pamiątkowymi drobiazgami zwłaszcza, jeśli otrzymywali je już we wcześniejszych latach. Zamiast tego podarujmy im coś znacznie cenniejszego – wspólny czas!

  20.01.2022Pokaż więcej
 • Wszystkie pożyczki i kredyty mają jedną cechę wspólną – wszystkie należy uregulować w określonym w umowie terminie. Wymóg ten dotyczy zarówno klasycznych pożyczek gotówkowych, jak i popularnych w ostatnich latach chwilówek. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie, czy wcześniejsza spłata pożyczki przyniesie im jakiekolwiek korzyści, czy jedynie pozwoli uregulować zobowiązanie. Okazuje się, że jak najbardziej!

  14.01.2022Pokaż więcej
 • Za oknami śniegu brak, ale w SMART ogłaszamy w styczniu ŚNIEŻNY SMART CZAS! 

  Jak Ty lubisz spędzać zimę? 

  07.01.2022Pokaż więcej
 • W dzisiejszych czasach coraz częściej i chętniej dokonujemy płatności przez internet. Pomimo możliwości płatności za zakupy kartą, wiele osób nadal stawia na tradycyjne rozwiązania i przelewa pieniądze bezpośrednio na konto sklepu lub osoby prywatnej. W takiej sytuacji, zawsze warto upewnić się, czy dane właściciela rachunku bankowego pokrywają się z danymi osoby, z którą przeprowadzamy transakcję. W związku z tym pojawia się pytanie, jak sprawdzić właściciela konta bankowego i czy jest to w ogóle możliwe. Odpowiedź na nie znajdziesz poniżej!

  28.12.2021Pokaż więcej
 • Święta LAST MINUTE? One również mogą być SMART!

  Święta za tydzień, a Ty wciąż nie masz prezentów?

  To żaden problem!

  17.12.2021Pokaż więcej
 • Mikołajki to święto, które obchodzimy co roku, 6 grudnia. Według tradycji, z tej okazji obdarowujemy bliskich drobnymi podarkami „od Mikołaja”, które mają stanowić swoiste preludium do właściwych prezentów wręczanych na Boże Narodzenie. Najwięcej radości Mikołajki przynoszą najmłodszych, nie brakuje jednak także dorosłych, którzy równie chętnie wręczają, co otrzymują prezenty z tej okazji. Sprawdziliśmy, jakie prezenty dla dużych i małych cieszą się w tym roku szczególnym zainteresowaniem!

  06.12.2021Pokaż więcej
 • Święta coraz bliżej! W tym roku SMART Pożyczka organizuje SMART ŚWIĘTA!

  Weź udział w naszym konkursie! To PROSTE! Możesz stać się posiadaczem lub posiadaczką jednej z 3 kart podarunkowych VISA o wartości 500 zł każda!

  03.12.2021Pokaż więcej
 • Długie jesienne wieczory to idealny czas na to, aby wybrać się do kina. Na zewnątrz robi się już chłodno, dzień staje się coraz krótszy, więc warto znaleźć sposób na to, aby nie nudzić się w domu. 

  Nowości w filmowych repertuarach kin nie brakuje, a zapowiedzi również wyglądają obiecująco. Masz ochotę na prawdziwą dawkę wrażeń? A może chcesz się zrelaksować i obejrzeć dobrą, zabawną komedię? W tym artykule zaprezentujemy propozycje kinowe, w których każdy znajdzie coś dla siebie. 

  29.10.2021Pokaż więcej
 • pożyczki - porady

  Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty.

  Na co więc warto zwrócić uwagę? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych.

  19.10.2021Pokaż więcej
 • Inteligentne mieszkanie lub dom? Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w naszej przestrzeni mieszkalnej przestało już dawno dziwić. SMART rozwiązania stają się coraz bardziej popularne i przystępne cenowo. Koncepcja SMART w domu, to przede wszystkim wprowadzanie automatycznych rozwiązań i możliwości zdalnego sterowania urządzeniami, które mają za zadanie podnieść komfort życia jego mieszkańców.

  15.10.2021Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły