Jak uczcić nadejście wiosny? Kilka propozycji na spędzenie czasu z bliskimi

Pierwszy dzień wiosny to czas, który kojarzy się z wagarami w szkole, topieniem Marzanny oraz podziwianiem przyrody, która stopniowo budzi się do życia. Dla wielu osób dzień 21 marca niewiele różni się od pozostałych. Jest to jednak doskonała okazja i pretekst na zerwanie z codzienną rutyną i zaplanowanie na ten wyjątkowy czas w roku czegoś wyjątkowego. Oto, kilka SMART pomysłów na ciekawe powitanie pierwszego dnia wiosny z najbliższymi.

Wyprawa na łono natury i podziwianie przyrodniczych ciekawostek

Wyjazd na kilka godzin za miasto to świetny pomysł na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Dzieci są niezwykle ciekawe świata, chętnie obserwują przyrodę oraz zgłębiają tajniki natury. W mieście niestety mamy zwykle niewiele możliwości, aby zapewnić im bliski kontakt z naturą. 21 marca warto więc wybrać się na wspólną wycieczkę na wieś, nad jezioro czy do lasu i tam sprawdzić, czy przyroda zaczęła się już przygotowywać do wiosny.

Wyjazd na łono natury to także doskonała okazja dla dorosłych na odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku, możliwość oddychania pełną piersią oraz zaszczepienia w najmłodszych zainteresowania przyrodą. Pobyt za miastem stwarza także wiele okazji do wspólnych zabaw w plenerze, które będą stanowiły doskonały wstęp do poprawy kondycji całej rodziny po długiej zimie.

Dzień wagarowicza nie tylko dla najmłodszych

W 2022 r. pierwszy dzień wiosny wypada w poniedziałek. Większość z nas dobrze pamięta, że nieodłącznym elementem jego świętowania w czasach szkolnych było wspólne „zrywanie się” z lekcji. Dorosłość pozwala w dalszym ciągu kontynuować tę tradycję, tym razem jednak w bardziej oficjalny sposób.

Wystarczy, że 21 marca weźmiemy jeden dzień urlopu i tym prostym sposobem zyskamy aż 3 dni weekendu, które będziemy mogli przeznaczyć np. na wiosenny wyjazd z rodziną lub przyjaciółmi. Ta wyprawa pozwoli natomiast przypomnieć sobie czasy młodości oraz sprawi, że dzień wagarowicza nabierze zupełnie nowego znaczenia!

Pierwszy wiosenny wyjazd

Jeśli już mowa o wyjazdach, pierwszy dzień wiosny to doskonała okazja, aby po długiej zimie wybrać się na pierwszy wiosenny wyjazd w gronie najbliższych. Jako destynację szczególnie warto wybrać miejsce, które kojarzy się z wiosną – np. wynająć na weekend domek nad jeziorem, zarezerwować pokój w SPA na Mazurach czy wybrać się nad Bałtyk do hotelu położonego tuż nad morzem. To fantastyczny sposób, aby oderwać się od codziennej rutyny, odpocząć oraz przywitać wiosnę w zupełnie nowym otoczeniu.

Planowanie pierwszego dnia wiosny, zwłaszcza jeśli chcemy go spędzić poza domem, wymaga zwykle dodatkowych nakładów finansowych. W związku z tym, Smart Pożyczka przygotowała swoją wiosenną ofertę, dzięki której realizacja wszystkich planów znajdzie się w zasięgu ręki. Już teraz każdy nowy klient może za darmo pożyczyć do 3000 zł lub do 5000 zł z 50% rabatem i wykorzystać te pieniądze na dowolny cel. Udzielamy szybkich pożyczek gotówkowych na dowód w wysokości od 200 do 15 000 zł, o które można wygodnie wnioskować online, bez wychodzenia z domu.

Podobne artykuły

 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • SMART to więcej niż pożyczka! To cały wachlarz dodatkowych produktów, dzięki któremu możesz poczuć się wyjątkowo. Dzięki temu, wiesz, że SMART jest firmą, z której usług warto korzystać, a im dłużej jesteś z nami Tym większe przywileje na Ciebie czekają! Z poniższego artykułu dowiesz się jak wygląda nasz ŚWIAT WIĘKSZYCH MOŻLIWOŚCI, który Ci oferujemy i wybierzesz dla siebie produkt skrojony na miarę Twoich potrzeb!

  24.03.2022Pokaż więcej
 • Zastanawiasz się jak zrealizować swoje cele i znaleźć zewnętrzne finansowanie, które w pełni zaspokoi Twoje potrzeby? A może poszukujesz czegoś więcej? Na przykład większych możliwości? SMART Pożyczka zdecydowanie jest portalem, który otworzy przed Tobą drzwi do tego świata. Do świata większych możliwości!

  14.03.2022Pokaż więcej
 • Telefon komórkowy, a raczej smartfon, już dawno przestał pełnić wyłącznie swoją pierwotną funkcję. Oprócz wykonywania połączeń i pisania SMS-ów, wykorzystujemy go także do wielu innych celów. Jednym z nich jest płatność telefonem, którą oferuje większość dostępnych na rynku smartfonów. Osoby, które do tej pory nie korzystały z tej możliwości, zadają sobie pytanie, jak płacić telefonem i co należy zrobić, aby było to w ogóle możliwe. O płatnościach telefonem postaramy się przybliżyć w tym artykule!

  11.03.2022Pokaż więcej
 • SMART – to więcej niż pożyczka! To hasło, które Nam w tym miesiącu przewodzi. Chcemy, aby to hasło było preludium do zaprezentowania  szerzej naszej oferty oraz wachlarza możliwości, który proponujemy naszym Klientom.  
  W niniejszym artykule przybliżymy specyfikę naszego wyjątkowego produktu, jakim jest Profil Premium. 

  07.03.2022Pokaż więcej
 • Kredyty gotówkowe to obecnie jedne z najpopularniejszych produktów finansowych. Zainteresowanie nimi rośnie z roku na rok, co świetnie obrazują oficjalne statystki – według danych BIK, w lipcu 2021 r. Polacy zaciągnęli o blisko 26% więcej pożyczek gotówkowych, w porównaniu z rokiem 2020. Do korzystania z tych produktów finansowych z pewnością zachęca coraz łatwiejszy do nich dostęp – banki nie są już bowiem jedynym miejscem, do którego możemy wnioskować o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń.

  18.02.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły