Jak zaplanować dzień z dziadkami z okazji ich święta?

Wielkimi krokami zbliża się 21 i 22 stycznia. Są to dni, w których obchodzimy bardzo ważne święto – Dzień Babci i Dziadka. W związku z tym, wiele osób zastanawia się, co podarować seniorom z okazji ich święta. Zazwyczaj jako pierwsze na myśl przychodzą nam materialne podarki. W tym roku nie musimy jednak obdarowywać dziadków wyłącznie oklepanymi laurkami, słodkościami lub pamiątkowymi drobiazgami zwłaszcza, jeśli otrzymywali je już we wcześniejszych latach. Zamiast tego podarujmy im coś znacznie cenniejszego – wspólny czas!

Dlaczego wspólne spędzenie czasu z dziadkami jest cenniejsze niż inne upominki?

Czas jest ulotny i bezpowrotnie przemija. Kiedy jesteśmy młodzi, pełni życia i planów na przyszłość, nie myślimy o upływających miesiącach i latach. Chcemy czerpać z życia całymi garściami, realizować marzenia i iść zawsze do przodu. Dziadkowie, którzy mają już większość życia za sobą, szczególnie cenią sobie natomiast czas i najchętniej spędzają go z bliskimi – swoimi dziećmi, wnukami i prawnukami. Wspólne chwile są więc jednym z najcenniejszych prezentów, jakie możemy im podarować na Dzień Babci i Dziadka. Warto to zrobić zwłaszcza, jeśli na co dzień widujemy się stosunkowo rzadko.

Na zbliżający się Dzień Babci i Dziadka warto zaplanować z seniorami ciekawe aktywności. Mamy tu spore pole do popisu! Możemy spotkać się z dziadkami w ich mieszkaniu i spędzić czas na wspólnym gotowaniu czy pieczeniu pachnących dzieciństwem ciast, umówić się na emocjonującą partyjkę w szachy lub karty, albo wybrać się na długi spacer, połączony z wizytą w ulubionej kawiarni i rozmową przy kubku gorącej herbaty i kawałku pysznego ciasta. Świetnym pomysłem na spędzenie Dnia Babci i Dziadka może być także wspólne wyjście do kina lub teatru lub odwiedzenie wystawy, jeśli seniorzy interesują się kulturą, sztuką lub historią.

Wspólny wyjazd na weekend z okazji Dnia Babci i Dziadka

Jeden dzień to często za mało, aby poświęcić seniorom tyle czasu, na ile zasługują. Osoby, które na co dzień mają wiele obowiązków i z tego powodu rzadko odwiedzają swoich dziadków, mogą skorzystać z jeszcze jednej propozycji – zarezerwować wspólny wyjazd do innego miasta, SPA lub hotelu uzdrowiskowego. Jest to doskonała propozycja podarunku na Dzień Babci i Dziadka, która pozwoli spędzić zdecydowanie więcej czasu w towarzystwie seniorów, a im samym zrelaksować się, zobaczyć nowe, ciekawe miejsca oraz zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia.

Organizacja wyjazdu wymaga jednak większych nakładów finansowych niż spędzenie czasu z dziadkami na miejscu. Jeśli uważamy, że jest to idealny prezent dla ukochanych dziadków, nie warto z niego rezygnować z tak prozaicznego powodu, jakim są pieniądze. Specjalnie na tę okazję firma Smart Pożyczka przygotowała niezwykle atrakcyjną promocję – w jej ramach każdy nowy klient może pożyczyć do 3000 zł za 0 zł lub do 5000 zł z 50% rabatem i wykorzystać uzyskane pieniądze na zorganizowanie idealnego Dnia Babci i Dziadka. Oferujemy szybkie pożyczki gotówkowe od 200 do 15 000 zł, które można w prosty i szybki sposób zaciągnąć przez internet, bez zbędnych formalności.

Podobne artykuły

 • Jakie działania są konieczne, jeżeli istnieją przesłanki, że ktoś dokonał kradzieży Twojej tożsamości? Przede wszystkim — szybkie! Jeśli zareagujesz odpowiednio wcześnie, zminimalizujesz potencjalne, często tragiczne w skutkach, konsekwencje złamania prawa związanego z kradzieżą Twoich danych osobowych. Co zrobić w takiej sytuacji — krok, po kroku i do kogo udać się po pomoc? Wszystkie najważniejsze informacje […]

  02.06.2023Pokaż więcej
 • Podczas wypełniania formularza dyspozycji przelewu, wystarczy drobna pomyłka w numerze konta, by pieniądze trafiły do niewłaściwego adresata – warto dokładnie weryfikować poprawność wpisywanego ciągu liczb. To właśnie od niego zależy, gdzie trafi nasza gotówka. Błędy mogą jednak zdarzyć się każdemu. Co wtedy zrobić i jak można cofnąć przelew? Wszystko dokładnie wyjaśniamy poniżej. Czy bank musi […]

  02.06.2023Pokaż więcej
 • Przelew pożyczki na czyjeś konto

  Planujesz skorzystać z pozabankowej pożyczki, ale nie możesz lub nie chcesz podawać swojego numeru konta? Na pewno przemknęło Ci więc przez myśl pytanie, czy możliwy jest przelew pożyczki na czyjeś konto. Poniżej wyjaśniamy, dlaczego nie możesz tego zrobić, nawet jeśli to konto współmałżonka. W jaki sposób działają firmy pożyczkowe? Firmy udzielające pożyczek to podmioty tworzące […]

  17.05.2023Pokaż więcej
 • przedpłata

  Robiąc zakupy czy zawierając różnego rodzaju umowy, na pewno spotkałeś się z pojęciem “przedpła”. Musisz wiedzieć, że może ona przybierać różne formy – poznaj je, by mieć pewność, kiedy możesz wycofać się z umowy bez ponoszenia żadnych kosztów, a kiedy nie otrzymasz zwrotu uregulowanej z góry części zapłaty za produkt czy usługę. Wszystkie potrzebne informacje […]

  17.05.2023Pokaż więcej
 • ile można wypłacić z bankomatu

  Choć gotówka w portfelu jest nam potrzebna coraz rzadziej, wciąż zdarzają się sytuacje, w których wolimy, lub jesteśmy zmuszeni zapłacić pieniędzmi w fizycznej formie. Jeśli jest to niewielka kwota – żaden problem. Jeżeli jednak potrzebujemy wypłacić ze swojego konta większą sumę, musimy wiedzieć jakie możliwości daje nam bankomat, a kiedy konieczna jest wizyta w oddziale […]

  17.05.2023Pokaż więcej
 • Za nami początek roku, czas na podsumowanie poprzedniego, który stał się dla wielu naszych Klientów tym bardziej wyjątkowy z uwagi na wygraną w naszych konkursach! 

  17.01.2023Pokaż więcej
 • Black Friday to dzień promocji, obniżek i możliwości kupowania produktów po cenie zdecydowanie niższej niż zazwyczaj. Co warto kupić w Czarny Piątek? Oferta jest szeroka, a propozycji jest wiele. Bez względu na wybór, warto przygotować się do zakupów odpowiednio wcześniej i zarezerwować trochę czasu na łowienie okazji.

  08.11.2022Pokaż więcej
 • Rosnące ceny opału sprawiają, że wiele osób stara się znaleźć alternatywne źródło ogrzewania. Coraz więcej ludzi korzysta z dotacji na wymianę pieca, aby nie tylko taniej, ale i bardziej ekologicznie ogrzewać swoje domy. Na jakie dofinansowanie do wymiany pieca można liczyć? Czy warto skorzystać z pożyczki na wymianę kotła?  

  28.09.2022Pokaż więcej
 • Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje osobom zarejestrowanym w urzędzie pracy. Konieczne jest jednak spełnienie pewnych warunków, aby móc go otrzymać. Jest to pomoc przyznawana przez 6 lub 12 miesięcy. Co warto wiedzieć o zasiłku dla bezrobotnych? Komu przysługuje? Ile wynosi?

  27.09.2022Pokaż więcej
 • Warto pożyczać odpowiedzialnie. Aby było to możliwe, konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad. Łatwa dostępność pożyczek sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej osób. I nie ma w tym nic złego, o ile nie przecenimy swoich możliwości finansowych. Na czym polega odpowiedzialne pożyczanie? Jak znaleźć rzetelną firmę pożyczkową?

  11.08.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Zaloguj się i sprawdź ofertę!
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły