Jak zaplanować dzień z dziadkami z okazji ich święta?

Wielkimi krokami zbliża się 21 i 22 stycznia. Są to dni, w których obchodzimy bardzo ważne święto – Dzień Babci i Dziadka. W związku z tym, wiele osób zastanawia się, co podarować seniorom z okazji ich święta. Zazwyczaj jako pierwsze na myśl przychodzą nam materialne podarki. W tym roku nie musimy jednak obdarowywać dziadków wyłącznie oklepanymi laurkami, słodkościami lub pamiątkowymi drobiazgami zwłaszcza, jeśli otrzymywali je już we wcześniejszych latach. Zamiast tego podarujmy im coś znacznie cenniejszego – wspólny czas!

Dlaczego wspólne spędzenie czasu z dziadkami jest cenniejsze niż inne upominki?

Czas jest ulotny i bezpowrotnie przemija. Kiedy jesteśmy młodzi, pełni życia i planów na przyszłość, nie myślimy o upływających miesiącach i latach. Chcemy czerpać z życia całymi garściami, realizować marzenia i iść zawsze do przodu. Dziadkowie, którzy mają już większość życia za sobą, szczególnie cenią sobie natomiast czas i najchętniej spędzają go z bliskimi – swoimi dziećmi, wnukami i prawnukami. Wspólne chwile są więc jednym z najcenniejszych prezentów, jakie możemy im podarować na Dzień Babci i Dziadka. Warto to zrobić zwłaszcza, jeśli na co dzień widujemy się stosunkowo rzadko.

Na zbliżający się Dzień Babci i Dziadka warto zaplanować z seniorami ciekawe aktywności. Mamy tu spore pole do popisu! Możemy spotkać się z dziadkami w ich mieszkaniu i spędzić czas na wspólnym gotowaniu czy pieczeniu pachnących dzieciństwem ciast, umówić się na emocjonującą partyjkę w szachy lub karty, albo wybrać się na długi spacer, połączony z wizytą w ulubionej kawiarni i rozmową przy kubku gorącej herbaty i kawałku pysznego ciasta. Świetnym pomysłem na spędzenie Dnia Babci i Dziadka może być także wspólne wyjście do kina lub teatru lub odwiedzenie wystawy, jeśli seniorzy interesują się kulturą, sztuką lub historią.

Wspólny wyjazd na weekend z okazji Dnia Babci i Dziadka

Jeden dzień to często za mało, aby poświęcić seniorom tyle czasu, na ile zasługują. Osoby, które na co dzień mają wiele obowiązków i z tego powodu rzadko odwiedzają swoich dziadków, mogą skorzystać z jeszcze jednej propozycji – zarezerwować wspólny wyjazd do innego miasta, SPA lub hotelu uzdrowiskowego. Jest to doskonała propozycja podarunku na Dzień Babci i Dziadka, która pozwoli spędzić zdecydowanie więcej czasu w towarzystwie seniorów, a im samym zrelaksować się, zobaczyć nowe, ciekawe miejsca oraz zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia.

Organizacja wyjazdu wymaga jednak większych nakładów finansowych niż spędzenie czasu z dziadkami na miejscu. Jeśli uważamy, że jest to idealny prezent dla ukochanych dziadków, nie warto z niego rezygnować z tak prozaicznego powodu, jakim są pieniądze. Specjalnie na tę okazję firma Smart Pożyczka przygotowała niezwykle atrakcyjną promocję – w jej ramach każdy nowy klient może pożyczyć do 3000 zł za 0 zł lub do 5000 zł z 50% rabatem i wykorzystać uzyskane pieniądze na zorganizowanie idealnego Dnia Babci i Dziadka. Oferujemy szybkie pożyczki gotówkowe od 200 do 15 000 zł, które można w prosty i szybki sposób zaciągnąć przez internet, bez zbędnych formalności i weryfikacji w BIK.

Podobne artykuły

 • Za nami początek roku, czas na podsumowanie poprzedniego, który stał się dla wielu naszych Klientów tym bardziej wyjątkowy z uwagi na wygraną w naszych konkursach! 

  17.01.2023Pokaż więcej
 • Black Friday to dzień promocji, obniżek i możliwości kupowania produktów po cenie zdecydowanie niższej niż zazwyczaj. Co warto kupić w Czarny Piątek? Oferta jest szeroka, a propozycji jest wiele. Bez względu na wybór, warto przygotować się do zakupów odpowiednio wcześniej i zarezerwować trochę czasu na łowienie okazji.

  08.11.2022Pokaż więcej
 • Rosnące ceny opału sprawiają, że wiele osób stara się znaleźć alternatywne źródło ogrzewania. Coraz więcej ludzi korzysta z dotacji na wymianę pieca, aby nie tylko taniej, ale i bardziej ekologicznie ogrzewać swoje domy. Na jakie dofinansowanie do wymiany pieca można liczyć? Czy warto skorzystać z pożyczki na wymianę kotła?  

  28.09.2022Pokaż więcej
 • Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje osobom zarejestrowanym w urzędzie pracy. Konieczne jest jednak spełnienie pewnych warunków, aby móc go otrzymać. Jest to pomoc przyznawana przez 6 lub 12 miesięcy. Co warto wiedzieć o zasiłku dla bezrobotnych? Komu przysługuje? Ile wynosi?

  27.09.2022Pokaż więcej
 • Warto pożyczać odpowiedzialnie. Aby było to możliwe, konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad. Łatwa dostępność pożyczek sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej osób. I nie ma w tym nic złego, o ile nie przecenimy swoich możliwości finansowych. Na czym polega odpowiedzialne pożyczanie? Jak znaleźć rzetelną firmę pożyczkową?

  11.08.2022Pokaż więcej
 • Każda praca wymaga poniesienia kosztów. Aby móc wypracować zysk, konieczne są pewne nakłady – nie tylko pieniędzy, ale i pracy. Czym właściwie są koszty uzyskania przychodu dla osób fizycznych i firm?

  26.07.2022Pokaż więcej
 • Wakacyjny wyjazd to idealny czas na odpoczynek i zmianę otoczenia. Większość Polaków spędza lato w kraju – nad Bałtykiem oraz w Tatrach. Są jednak i inne kierunki, które warto odwiedzić w Polsce. Gdzie warto pojechać na wakacje? Co warto zobaczyć?

  20.07.2022Pokaż więcej
 • Obligacje skarbowe to jedna z popularniejszych w ostatnim czasie fraz wpisywanych w wyszukiwarkę internetową. Nic dziwnego, szumnie zapowiadane są jako „ochrona przed inflacją”. Co warto wiedzieć o obligacjach skarbowych?

  12.07.2022Pokaż więcej
 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Zaloguj się i sprawdź ofertę!
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły