Jak zaplanować dzień z dziadkami z okazji ich święta?

Wielkimi krokami zbliża się 21 i 22 stycznia. Są to dni, w których obchodzimy bardzo ważne święto – Dzień Babci i Dziadka. W związku z tym, wiele osób zastanawia się, co podarować seniorom z okazji ich święta. Zazwyczaj jako pierwsze na myśl przychodzą nam materialne podarki. W tym roku nie musimy jednak obdarowywać dziadków wyłącznie oklepanymi laurkami, słodkościami lub pamiątkowymi drobiazgami zwłaszcza, jeśli otrzymywali je już we wcześniejszych latach. Zamiast tego podarujmy im coś znacznie cenniejszego – wspólny czas!

Dlaczego wspólne spędzenie czasu z dziadkami jest cenniejsze niż inne upominki?

Czas jest ulotny i bezpowrotnie przemija. Kiedy jesteśmy młodzi, pełni życia i planów na przyszłość, nie myślimy o upływających miesiącach i latach. Chcemy czerpać z życia całymi garściami, realizować marzenia i iść zawsze do przodu. Dziadkowie, którzy mają już większość życia za sobą, szczególnie cenią sobie natomiast czas i najchętniej spędzają go z bliskimi – swoimi dziećmi, wnukami i prawnukami. Wspólne chwile są więc jednym z najcenniejszych prezentów, jakie możemy im podarować na Dzień Babci i Dziadka. Warto to zrobić zwłaszcza, jeśli na co dzień widujemy się stosunkowo rzadko.

Na zbliżający się Dzień Babci i Dziadka warto zaplanować z seniorami ciekawe aktywności. Mamy tu spore pole do popisu! Możemy spotkać się z dziadkami w ich mieszkaniu i spędzić czas na wspólnym gotowaniu czy pieczeniu pachnących dzieciństwem ciast, umówić się na emocjonującą partyjkę w szachy lub karty, albo wybrać się na długi spacer, połączony z wizytą w ulubionej kawiarni i rozmową przy kubku gorącej herbaty i kawałku pysznego ciasta. Świetnym pomysłem na spędzenie Dnia Babci i Dziadka może być także wspólne wyjście do kina lub teatru lub odwiedzenie wystawy, jeśli seniorzy interesują się kulturą, sztuką lub historią.

Wspólny wyjazd na weekend z okazji Dnia Babci i Dziadka

Jeden dzień to często za mało, aby poświęcić seniorom tyle czasu, na ile zasługują. Osoby, które na co dzień mają wiele obowiązków i z tego powodu rzadko odwiedzają swoich dziadków, mogą skorzystać z jeszcze jednej propozycji – zarezerwować wspólny wyjazd do innego miasta, SPA lub hotelu uzdrowiskowego. Jest to doskonała propozycja podarunku na Dzień Babci i Dziadka, która pozwoli spędzić zdecydowanie więcej czasu w towarzystwie seniorów, a im samym zrelaksować się, zobaczyć nowe, ciekawe miejsca oraz zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia.

Organizacja wyjazdu wymaga jednak większych nakładów finansowych niż spędzenie czasu z dziadkami na miejscu. Jeśli uważamy, że jest to idealny prezent dla ukochanych dziadków, nie warto z niego rezygnować z tak prozaicznego powodu, jakim są pieniądze. Specjalnie na tę okazję firma Smart Pożyczka przygotowała niezwykle atrakcyjną promocję – w jej ramach każdy nowy klient może pożyczyć do 3000 zł za 0 zł lub do 5000 zł z 50% rabatem i wykorzystać uzyskane pieniądze na zorganizowanie idealnego Dnia Babci i Dziadka. Oferujemy szybkie pożyczki gotówkowe od 200 do 15 000 zł, które można w prosty i szybki sposób zaciągnąć przez internet, bez zbędnych formalności i weryfikacji w BIK.

Podobne artykuły

 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • SMART to więcej niż pożyczka! To cały wachlarz dodatkowych produktów, dzięki któremu możesz poczuć się wyjątkowo. Dzięki temu, wiesz, że SMART jest firmą, z której usług warto korzystać, a im dłużej jesteś z nami Tym większe przywileje na Ciebie czekają! Z poniższego artykułu dowiesz się jak wygląda nasz ŚWIAT WIĘKSZYCH MOŻLIWOŚCI, który Ci oferujemy i wybierzesz dla siebie produkt skrojony na miarę Twoich potrzeb!

  24.03.2022Pokaż więcej
 • Pierwszy dzień wiosny to czas, który kojarzy się z wagarami w szkole, topieniem Marzanny oraz podziwianiem przyrody, która stopniowo budzi się do życia. Dla wielu osób dzień 21 marca niewiele różni się od pozostałych. Jest to jednak doskonała okazja i pretekst na zerwanie z codzienną rutyną i zaplanowanie na ten wyjątkowy czas w roku czegoś wyjątkowego. Oto, kilka SMART pomysłów na ciekawe powitanie pierwszego dnia wiosny z najbliższymi.

  18.03.2022Pokaż więcej
 • Zastanawiasz się jak zrealizować swoje cele i znaleźć zewnętrzne finansowanie, które w pełni zaspokoi Twoje potrzeby? A może poszukujesz czegoś więcej? Na przykład większych możliwości? SMART Pożyczka zdecydowanie jest portalem, który otworzy przed Tobą drzwi do tego świata. Do świata większych możliwości!

  14.03.2022Pokaż więcej
 • Telefon komórkowy, a raczej smartfon, już dawno przestał pełnić wyłącznie swoją pierwotną funkcję. Oprócz wykonywania połączeń i pisania SMS-ów, wykorzystujemy go także do wielu innych celów. Jednym z nich jest płatność telefonem, którą oferuje większość dostępnych na rynku smartfonów. Osoby, które do tej pory nie korzystały z tej możliwości, zadają sobie pytanie, jak płacić telefonem i co należy zrobić, aby było to w ogóle możliwe. O płatnościach telefonem postaramy się przybliżyć w tym artykule!

  11.03.2022Pokaż więcej
 • SMART – to więcej niż pożyczka! To hasło, które Nam w tym miesiącu przewodzi. Chcemy, aby to hasło było preludium do zaprezentowania  szerzej naszej oferty oraz wachlarza możliwości, który proponujemy naszym Klientom.  
  W niniejszym artykule przybliżymy specyfikę naszego wyjątkowego produktu, jakim jest Profil Premium. 

  07.03.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły