konkurs smartpozyczka.pl

Konkurs „Smaki lata” – odkrywaj nowe smaki z robotem wielofunkcyjnym!

Aktualnie trwa nasz letni konkurs „Smaki lata”. Uczestnikiem może zostać każda osoba, która weźmie pożyczkę w okresie trwania konkursu i spłaci ją w terminie. Do zgarnięcia są bony na wymarzony sprzęt kuchenny, 1000 zł za pierwsze miejsce i po 500 zł za miejsca drugie i trzecie. Zastanawiasz się, na co możesz wydać wygrany bon? Robot wielofunkcyjny ułatwi Ci wiele prac kuchennych, pomoże też w odkrywaniu nowych smaków! 

Robot kuchenny czy robot wielofunkcyjny? Odkryj nowe smaki! 

Idealny robot wielofunkcyjny zrobiłby Ci obiad z dwóch dań, latem przyrządził deser lodowy, a  ugotowanie zupy nie byłoby dla niego żadnym wyzwaniemChociaż nie ma takich wielofunkcyjnych robotów, które zrobią za Ciebie wszystko, to są takie, które większość rzeczy wykonają przy zaledwie minimalnym wparciu z Twojej strony. Kuchenny robot wielofunkcyjny to prawdziwy must-have każdej zabieganej Pani DomuFunkcjonalność takich urządzeń zależy przede wszystkim od ich ceny. Bardzo często jest tak, że im droższy tym bardziej zaawansowany. Niektóre mają nawet Wi-Fi, a dzięki temu możesz je obsługiwać za pośrednictwem aplikacji na swoim smartfonie. Najbardziej zaawansowane roboty wielofunkcyjne posiadają m.in. funkcje siekania, gotowania, zagniatania ciasta czy ubijania.  
 
Roboty kuchenne to nieco starsi kuzyni robotów wielofunkcyjnych. Te urządzenia są jednak niezastąpione przy gotowaniu w domowym zaciszu. Dzięki wymiennym końcówkom wachlarz ich możliwości pozwala czynić w kuchni kulinarne cuda. Robot kuchenny zastępuje w kuchni wiele innych sprzętów. Zaledwie jedno urządzenie łączy w sobie funkcje: rozdrabniania, siekania, miksowania, ubijania i zagniatania ciasta. Bardziej zaawansowanie modele posiadają w swoim wyposażeniu też maszynkę do lodów, czy maszynkę do makaronów. 

Jakie są zasady konkursu „Smaki lata”? 

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać trzy proste kroki 

 1. Weź SMARTpożyczkę na stronie https://smartpozyczka.pl/ w terminie 27.07 – 09.08.2020. 
 2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy do konkursu na stronie http://www.smartkonkurs.pl/ i wykonaj zadanie konkursowe, odpowiadając na pytanie: z jakim smakiem kojarzy Ci się lato i dlaczego? 
 3. Poczekaj na wyniki i spłać pożyczkę w terminie! 

 

Już 17.08.2020 zostanie wybranych 3 autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi, którzy zgarną główne nagrody i 10 uczestników, do których trafią nagrody wyróżnienia. Pamiętaj, że warunkiem otrzymania nagrody jest terminowa spłata pożyczki.  

 

Do wygrania są bony na zakup wymarzonego sprzętu kuchennego – jeden o wartości 1000 zł i dwa o wartości 500 zł każdy. Poza nagrodami głównymi 10 uczestnikom wręczymy również nagrody wyróżnienia, czyli bezpłatny, 30 dniowy dostęp do Profilu Premium na stronie www.smartpozyczka.pl. Zdobywcy głównych nagród też będą mieli możliwość bezpłatnego przetestowania Profilu Premium. 

Nie strać szansy na wygraną, pożycz i weź udział w konkursie już dziś! 

Podobne artykuły

 • Za nami początek roku, czas na podsumowanie poprzedniego, który stał się dla wielu naszych Klientów tym bardziej wyjątkowy z uwagi na wygraną w naszych konkursach! 

  17.01.2023Pokaż więcej
 • Black Friday to dzień promocji, obniżek i możliwości kupowania produktów po cenie zdecydowanie niższej niż zazwyczaj. Co warto kupić w Czarny Piątek? Oferta jest szeroka, a propozycji jest wiele. Bez względu na wybór, warto przygotować się do zakupów odpowiednio wcześniej i zarezerwować trochę czasu na łowienie okazji.

  08.11.2022Pokaż więcej
 • Rosnące ceny opału sprawiają, że wiele osób stara się znaleźć alternatywne źródło ogrzewania. Coraz więcej ludzi korzysta z dotacji na wymianę pieca, aby nie tylko taniej, ale i bardziej ekologicznie ogrzewać swoje domy. Na jakie dofinansowanie do wymiany pieca można liczyć? Czy warto skorzystać z pożyczki na wymianę kotła?  

  28.09.2022Pokaż więcej
 • Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje osobom zarejestrowanym w urzędzie pracy. Konieczne jest jednak spełnienie pewnych warunków, aby móc go otrzymać. Jest to pomoc przyznawana przez 6 lub 12 miesięcy. Co warto wiedzieć o zasiłku dla bezrobotnych? Komu przysługuje? Ile wynosi?

  27.09.2022Pokaż więcej
 • Warto pożyczać odpowiedzialnie. Aby było to możliwe, konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad. Łatwa dostępność pożyczek sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej osób. I nie ma w tym nic złego, o ile nie przecenimy swoich możliwości finansowych. Na czym polega odpowiedzialne pożyczanie? Jak znaleźć rzetelną firmę pożyczkową?

  11.08.2022Pokaż więcej
 • Każda praca wymaga poniesienia kosztów. Aby móc wypracować zysk, konieczne są pewne nakłady – nie tylko pieniędzy, ale i pracy. Czym właściwie są koszty uzyskania przychodu dla osób fizycznych i firm?

  26.07.2022Pokaż więcej
 • Wakacyjny wyjazd to idealny czas na odpoczynek i zmianę otoczenia. Większość Polaków spędza lato w kraju – nad Bałtykiem oraz w Tatrach. Są jednak i inne kierunki, które warto odwiedzić w Polsce. Gdzie warto pojechać na wakacje? Co warto zobaczyć?

  20.07.2022Pokaż więcej
 • Obligacje skarbowe to jedna z popularniejszych w ostatnim czasie fraz wpisywanych w wyszukiwarkę internetową. Nic dziwnego, szumnie zapowiadane są jako „ochrona przed inflacją”. Co warto wiedzieć o obligacjach skarbowych?

  12.07.2022Pokaż więcej
 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym […]

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z […]

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Zaloguj się i sprawdź ofertę!
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły