konkurs smartpozyczka.pl

Konkurs „Smaki lata” – odkrywaj nowe smaki z robotem wielofunkcyjnym!

Aktualnie trwa nasz letni konkurs „Smaki lata”. Uczestnikiem może zostać każda osoba, która weźmie pożyczkę w okresie trwania konkursu i spłaci ją w terminie. Do zgarnięcia są bony na wymarzony sprzęt kuchenny, 1000 zł za pierwsze miejsce i po 500 zł za miejsca drugie i trzecie. Zastanawiasz się, na co możesz wydać wygrany bon? Robot wielofunkcyjny ułatwi Ci wiele prac kuchennych, pomoże też w odkrywaniu nowych smaków! 

Robot kuchenny czy robot wielofunkcyjny? Odkryj nowe smaki! 

Idealny robot wielofunkcyjny zrobiłby Ci obiad z dwóch dań, latem przyrządził deser lodowy, a  ugotowanie zupy nie byłoby dla niego żadnym wyzwaniemChociaż nie ma takich wielofunkcyjnych robotów, które zrobią za Ciebie wszystko, to są takie, które większość rzeczy wykonają przy zaledwie minimalnym wparciu z Twojej strony. Kuchenny robot wielofunkcyjny to prawdziwy must-have każdej zabieganej Pani DomuFunkcjonalność takich urządzeń zależy przede wszystkim od ich ceny. Bardzo często jest tak, że im droższy tym bardziej zaawansowany. Niektóre mają nawet Wi-Fi, a dzięki temu możesz je obsługiwać za pośrednictwem aplikacji na swoim smartfonie. Najbardziej zaawansowane roboty wielofunkcyjne posiadają m.in. funkcje siekania, gotowania, zagniatania ciasta czy ubijania.  
 
Roboty kuchenne to nieco starsi kuzyni robotów wielofunkcyjnych. Te urządzenia są jednak niezastąpione przy gotowaniu w domowym zaciszu. Dzięki wymiennym końcówkom wachlarz ich możliwości pozwala czynić w kuchni kulinarne cuda. Robot kuchenny zastępuje w kuchni wiele innych sprzętów. Zaledwie jedno urządzenie łączy w sobie funkcje: rozdrabniania, siekania, miksowania, ubijania i zagniatania ciasta. Bardziej zaawansowanie modele posiadają w swoim wyposażeniu też maszynkę do lodów, czy maszynkę do makaronów. 

Jakie są zasady konkursu „Smaki lata”? 

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać trzy proste kroki 

 1. Weź SMARTpożyczkę na stronie https://smartpozyczka.pl/ w terminie 27.07 – 09.08.2020. 
 2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy do konkursu na stronie http://www.smartkonkurs.pl/ i wykonaj zadanie konkursowe, odpowiadając na pytanie: z jakim smakiem kojarzy Ci się lato i dlaczego? 
 3. Poczekaj na wyniki i spłać pożyczkę w terminie! 

 

Już 17.08.2020 zostanie wybranych 3 autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi, którzy zgarną główne nagrody i 10 uczestników, do których trafią nagrody wyróżnienia. Pamiętaj, że warunkiem otrzymania nagrody jest terminowa spłata pożyczki.  

 

Do wygrania są bony na zakup wymarzonego sprzętu kuchennego – jeden o wartości 1000 zł i dwa o wartości 500 zł każdy. Poza nagrodami głównymi 10 uczestnikom wręczymy również nagrody wyróżnienia, czyli bezpłatny, 30 dniowy dostęp do Profilu Premium na stronie www.smartpozyczka.pl. Zdobywcy głównych nagród też będą mieli możliwość bezpłatnego przetestowania Profilu Premium. 

Nie strać szansy na wygraną, pożycz i weź udział w konkursie już dziś! 

Podobne artykuły

 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Zadłużenie osoby prywatnej najczęściej sprawdzane jest przed udzieleniem pożyczki czy kredytu. Zdarza się również, że kontrahenci weryfikują w bazach potencjalnego przyszłego wspólnika w interesach. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy dana osoba jest wypłacalna. W jaki sposób można sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej?

  14.06.2022Pokaż więcej
 • Dzień mamy tuż tuż, dlatego zdecydowanie warto się już zacząć zastanawiać nad ciekawym prezentem z tej okazji i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jaki podarunek sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy ciekawe i oryginalne pomysły, z których warto skorzystać!

  26.05.2022Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

  23.05.2022Pokaż więcej
 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły