konkurs smartpozyczka.pl

Konkurs „Smaki lata” – odkrywaj nowe smaki z robotem wielofunkcyjnym!

Aktualnie trwa nasz letni konkurs „Smaki lata”. Uczestnikiem może zostać każda osoba, która weźmie pożyczkę w okresie trwania konkursu i spłaci ją w terminie. Do zgarnięcia są bony na wymarzony sprzęt kuchenny, 1000 zł za pierwsze miejsce i po 500 zł za miejsca drugie i trzecie. Zastanawiasz się, na co możesz wydać wygrany bon? Robot wielofunkcyjny ułatwi Ci wiele prac kuchennych, pomoże też w odkrywaniu nowych smaków! 

Robot kuchenny czy robot wielofunkcyjny? Odkryj nowe smaki! 

Idealny robot wielofunkcyjny zrobiłby Ci obiad z dwóch dań, latem przyrządził deser lodowy, a  ugotowanie zupy nie byłoby dla niego żadnym wyzwaniemChociaż nie ma takich wielofunkcyjnych robotów, które zrobią za Ciebie wszystko, to są takie, które większość rzeczy wykonają przy zaledwie minimalnym wparciu z Twojej strony. Kuchenny robot wielofunkcyjny to prawdziwy must-have każdej zabieganej Pani DomuFunkcjonalność takich urządzeń zależy przede wszystkim od ich ceny. Bardzo często jest tak, że im droższy tym bardziej zaawansowany. Niektóre mają nawet Wi-Fi, a dzięki temu możesz je obsługiwać za pośrednictwem aplikacji na swoim smartfonie. Najbardziej zaawansowane roboty wielofunkcyjne posiadają m.in. funkcje siekania, gotowania, zagniatania ciasta czy ubijania.  
 
Roboty kuchenne to nieco starsi kuzyni robotów wielofunkcyjnych. Te urządzenia są jednak niezastąpione przy gotowaniu w domowym zaciszu. Dzięki wymiennym końcówkom wachlarz ich możliwości pozwala czynić w kuchni kulinarne cuda. Robot kuchenny zastępuje w kuchni wiele innych sprzętów. Zaledwie jedno urządzenie łączy w sobie funkcje: rozdrabniania, siekania, miksowania, ubijania i zagniatania ciasta. Bardziej zaawansowanie modele posiadają w swoim wyposażeniu też maszynkę do lodów, czy maszynkę do makaronów. 

Jakie są zasady konkursu „Smaki lata”? 

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać trzy proste kroki 

 1. Weź SMARTpożyczkę na stronie https://smartpozyczka.pl/ w terminie 27.07 – 09.08.2020. 
 2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy do konkursu na stronie http://www.smartkonkurs.pl/ i wykonaj zadanie konkursowe, odpowiadając na pytanie: z jakim smakiem kojarzy Ci się lato i dlaczego? 
 3. Poczekaj na wyniki i spłać pożyczkę w terminie! 

 

Już 17.08.2020 zostanie wybranych 3 autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi, którzy zgarną główne nagrody i 10 uczestników, do których trafią nagrody wyróżnienia. Pamiętaj, że warunkiem otrzymania nagrody jest terminowa spłata pożyczki.  

 

Do wygrania są bony na zakup wymarzonego sprzętu kuchennego – jeden o wartości 1000 zł i dwa o wartości 500 zł każdy. Poza nagrodami głównymi 10 uczestnikom wręczymy również nagrody wyróżnienia, czyli bezpłatny, 30 dniowy dostęp do Profilu Premium na stronie www.smartpozyczka.pl. Zdobywcy głównych nagród też będą mieli możliwość bezpłatnego przetestowania Profilu Premium. 

Nie strać szansy na wygraną, pożycz i weź udział w konkursie już dziś! 

Podobne artykuły

 • Coraz częściej Polacy zaczynają sięgać po produkty finansowe, oferowane przez firmy pozabankowe online, które oferują pożyczki na krótki okres (tzw. Chwilówki), bądź pożyczki ratalne na okres kilku miesięcy. Wspomniane podmioty oferują jasne i przejrzyste zasady.

  23.09.2021Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  23.09.2021Pokaż więcej
 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • jak efektywnie pracować zdalnie

  Początek listopada zaskoczył nas informacją, że wszyscy uczniowie i studenci w całym kraju przechodzą w tryb nauki zdalnej. Sytuacja ze szkoleniami i kursami wygląda podobnie. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, sytuacja jest dodatkowo stresująca. Jak poradzić sobie z edukacją w trybie zdalnym? Czy można wykorzystać ten czas do podnoszenia swoich kompetencji?

  04.11.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły