PODSUMOWANIE SMART ROKU 2021!

Nasi Klienci dołączyli do ŚWIATA większych możliwości i skorzystali z naszych SMART-konkursów. Ty też bądź SMART w 2022 roku!

OSIEM! To liczba konkursów, które zorganizowaliśmy specjalnie dla Was w 2021 roku.
To aż 8 szans i 11 zwycięzców, którzy otrzymali od nas wspaniałe nagrody!

W poprzednim roku rozdaliśmy:

 1. Paczkę bonów do różnych sklepów o łącznej wartości 1900 zł (Media Expert, Zalando, Ikea, Decathlon, Biedronka)
 2. Grill Gazowy o wartości prawie 1300 zł
 3. Bon do portalu Prezent Marzeń z okazji dnia Matki o wartości 1000 zł
 4. Telewizor 55 cali o wartości 1700 zł
 5. Smartfon Xiaomi o wartości 1400 zł
 6. Kartę podarunkową Ikea o wartości 1500 zł
 7. Kartę podarunkową Leroy Merlin o wartości 1500 zł
 8. Trzy karty przedpłacone Visa o łącznej wartości 1500 zł

Już 31.01.22 ogłosimy zwycięzcę kolejnego konkursu, który był organizowany pod koniec roku – SMART ŚWIĘTA. Zwycięzca otrzyma kartę podarunkową o wartości 1500 zł do wykorzystania w biurze podróży ITAKA!

Uwielbiamy rozdawać nagrody, dlatego już prężnie pracujemy nad przygotowaniem dla Was nowych konkursów na rok 2022!

SMART POŻYCZKA – świat większych możliwości

Jest mnóstwo powodów dlaczego warto brać udział w naszych konkursach!

Po pierwsze – wysłanie zgłoszenia konkursowego zajmie Ci tylko kilka minut! Wystarczy, że w formularzu konkursowym podasz adres email, nr telefonu, imię i nazwisko i odpowiesz na pytanie! (Dane w formularzu są nam potrzebne, do późniejszej weryfikacji zgłoszeń konkursowych). Po drugie – wysłanie zgłoszenia i wzięcie udziału w konkursie jest bezpłatne. Nic Cię to nie kosztuje, a tak wiele możesz zyskać! Po trzecie – wspaniałe nagrody! Wyobraź sobie, że w prosty sposób, możesz wybrać się na darmowe zakupy, wygrać telefon lub zaplanować wyjazd.

Ze Smart Pożyczką możesz więcej! Dlatego nie zwlekaj i weź udział w konkursie już dziś!

Do 31.01 możesz zostać posiadaczem bonu wartego aż 2000 zł do wykorzystania w sieci apartamentów SUN&SNOW i zorganizuj wyjazd marzeń!

Jak można wejść do gry o bon?

TO PROSTE!

 1. W okresie trwania konkursu weź pożyczkę (pierwszą, bądź kolejną) – jest to warunek konieczny.
 2. Po wzięciu pożyczki, wejdź na stronę www.smartkonkurs.pl i odpowiesz kreatywnie na pytanie konkursowe. Im większa kreatywność, tym większa szansa na wygraną!
 3. Pamiętaj, aby podać ten sam adres mailowy, który zapisany jest w Twoim Profilu Klienta na portalu Pożyczka Plus (dane muszą być zgodne)
 4. Spłać pożyczkę w terminie lub refinansuj!
 5. Poczekaj, aż nasza Komisja Konkursowa wybierze właśnie Twoją odpowiedź i poinformuje Cię o wygranej!

W 2022 roku możesz więcej!

Jeśli jeszcze nie brałaś, bądź nie brałeś udziału w którymś z naszych konkursów – spróbuj swoich szans w tym roku!

Nie zależnie od tego, czy byłeś już naszym klientem czy nie – nasze konkursy są dla Ciebie!

Pamiętaj! Konkursy łączą się z promocjami, dlatego jeśli jesteś naszym nowym klientem i bierzesz swoją pierwszą pożyczkę, możesz wnioskować o 3000 zł za DARMO (RRSO 0%) i wziąć udział w konkursie.

Oznacza to, że jeśli weźmiesz darmową pożyczkę i wygrasz nagrodę w konkursie – zyskasz atrakcyjną nagrodę i nic nie będzie Cię to kosztować!

To dopiero ŚWIAT WIĘKSZYCH MOŻLIWOŚCI! Wejdź do niego i eksploruj z wszystkie korzyści jakie daje Ci SMART POŻYCZKA!

Podobne artykuły

 • Za nami początek roku, czas na podsumowanie poprzedniego, który stał się dla wielu naszych Klientów tym bardziej wyjątkowy z uwagi na wygraną w naszych konkursach! 

  17.01.2023Pokaż więcej
 • Black Friday to dzień promocji, obniżek i możliwości kupowania produktów po cenie zdecydowanie niższej niż zazwyczaj. Co warto kupić w Czarny Piątek? Oferta jest szeroka, a propozycji jest wiele. Bez względu na wybór, warto przygotować się do zakupów odpowiednio wcześniej i zarezerwować trochę czasu na łowienie okazji.

  08.11.2022Pokaż więcej
 • Rosnące ceny opału sprawiają, że wiele osób stara się znaleźć alternatywne źródło ogrzewania. Coraz więcej ludzi korzysta z dotacji na wymianę pieca, aby nie tylko taniej, ale i bardziej ekologicznie ogrzewać swoje domy. Na jakie dofinansowanie do wymiany pieca można liczyć? Czy warto skorzystać z pożyczki na wymianę kotła?  

  28.09.2022Pokaż więcej
 • Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje osobom zarejestrowanym w urzędzie pracy. Konieczne jest jednak spełnienie pewnych warunków, aby móc go otrzymać. Jest to pomoc przyznawana przez 6 lub 12 miesięcy. Co warto wiedzieć o zasiłku dla bezrobotnych? Komu przysługuje? Ile wynosi?

  27.09.2022Pokaż więcej
 • Warto pożyczać odpowiedzialnie. Aby było to możliwe, konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad. Łatwa dostępność pożyczek sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej osób. I nie ma w tym nic złego, o ile nie przecenimy swoich możliwości finansowych. Na czym polega odpowiedzialne pożyczanie? Jak znaleźć rzetelną firmę pożyczkową?

  11.08.2022Pokaż więcej
 • Każda praca wymaga poniesienia kosztów. Aby móc wypracować zysk, konieczne są pewne nakłady – nie tylko pieniędzy, ale i pracy. Czym właściwie są koszty uzyskania przychodu dla osób fizycznych i firm?

  26.07.2022Pokaż więcej
 • Wakacyjny wyjazd to idealny czas na odpoczynek i zmianę otoczenia. Większość Polaków spędza lato w kraju – nad Bałtykiem oraz w Tatrach. Są jednak i inne kierunki, które warto odwiedzić w Polsce. Gdzie warto pojechać na wakacje? Co warto zobaczyć?

  20.07.2022Pokaż więcej
 • Obligacje skarbowe to jedna z popularniejszych w ostatnim czasie fraz wpisywanych w wyszukiwarkę internetową. Nic dziwnego, szumnie zapowiadane są jako „ochrona przed inflacją”. Co warto wiedzieć o obligacjach skarbowych?

  12.07.2022Pokaż więcej
 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Zaloguj się i sprawdź ofertę!
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły