PODSUMOWANIE SMART ROKU 2021!

Nasi Klienci dołączyli do ŚWIATA większych możliwości i skorzystali z naszych SMART-konkursów. Ty też bądź SMART w 2022 roku!

OSIEM! To liczba konkursów, które zorganizowaliśmy specjalnie dla Was w 2021 roku.
To aż 8 szans i 11 zwycięzców, którzy otrzymali od nas wspaniałe nagrody!

W poprzednim roku rozdaliśmy:

 1. Paczkę bonów do różnych sklepów o łącznej wartości 1900 zł (Media Expert, Zalando, Ikea, Decathlon, Biedronka)
 2. Grill Gazowy o wartości prawie 1300 zł
 3. Bon do portalu Prezent Marzeń z okazji dnia Matki o wartości 1000 zł
 4. Telewizor 55 cali o wartości 1700 zł
 5. Smartfon Xiaomi o wartości 1400 zł
 6. Kartę podarunkową Ikea o wartości 1500 zł
 7. Kartę podarunkową Leroy Merlin o wartości 1500 zł
 8. Trzy karty przedpłacone Visa o łącznej wartości 1500 zł

Już 31.01.22 ogłosimy zwycięzcę kolejnego konkursu, który był organizowany pod koniec roku – SMART ŚWIĘTA. Zwycięzca otrzyma kartę podarunkową o wartości 1500 zł do wykorzystania w biurze podróży ITAKA!

Uwielbiamy rozdawać nagrody, dlatego już prężnie pracujemy nad przygotowaniem dla Was nowych konkursów na rok 2022!

SMART POŻYCZKA – świat większych możliwości

Jest mnóstwo powodów dlaczego warto brać udział w naszych konkursach!

Po pierwsze – wysłanie zgłoszenia konkursowego zajmie Ci tylko kilka minut! Wystarczy, że w formularzu konkursowym podasz adres email, nr telefonu, imię i nazwisko i odpowiesz na pytanie! (Dane w formularzu są nam potrzebne, do późniejszej weryfikacji zgłoszeń konkursowych). Po drugie – wysłanie zgłoszenia i wzięcie udziału w konkursie jest bezpłatne. Nic Cię to nie kosztuje, a tak wiele możesz zyskać! Po trzecie – wspaniałe nagrody! Wyobraź sobie, że w prosty sposób, możesz wybrać się na darmowe zakupy, wygrać telefon lub zaplanować wyjazd.

Ze Smart Pożyczką możesz więcej! Dlatego nie zwlekaj i weź udział w konkursie już dziś!

Do 31.01 możesz zostać posiadaczem bonu wartego aż 2000 zł do wykorzystania w sieci apartamentów SUN&SNOW i zorganizuj wyjazd marzeń!

Jak można wejść do gry o bon?

TO PROSTE!

 1. W okresie trwania konkursu weź pożyczkę (pierwszą, bądź kolejną) – jest to warunek konieczny.
 2. Po wzięciu pożyczki, wejdź na stronę www.smartkonkurs.pl i odpowiesz kreatywnie na pytanie konkursowe. Im większa kreatywność, tym większa szansa na wygraną!
 3. Pamiętaj, aby podać ten sam adres mailowy, który zapisany jest w Twoim Profilu Klienta na portalu Pożyczka Plus (dane muszą być zgodne)
 4. Spłać pożyczkę w terminie lub refinansuj!
 5. Poczekaj, aż nasza Komisja Konkursowa wybierze właśnie Twoją odpowiedź i poinformuje Cię o wygranej!

W 2022 roku możesz więcej!

Jeśli jeszcze nie brałaś, bądź nie brałeś udziału w którymś z naszych konkursów – spróbuj swoich szans w tym roku!

Nie zależnie od tego, czy byłeś już naszym klientem czy nie – nasze konkursy są dla Ciebie!

Pamiętaj! Konkursy łączą się z promocjami, dlatego jeśli jesteś naszym nowym klientem i bierzesz swoją pierwszą pożyczkę, możesz wnioskować o 3000 zł za DARMO (RRSO 0%) i wziąć udział w konkursie.

Oznacza to, że jeśli weźmiesz darmową pożyczkę i wygrasz nagrodę w konkursie – zyskasz atrakcyjną nagrodę i nic nie będzie Cię to kosztować!

To dopiero ŚWIAT WIĘKSZYCH MOŻLIWOŚCI! Wejdź do niego i eksploruj z wszystkie korzyści jakie daje Ci SMART POŻYCZKA!

Podobne artykuły

 • Jakie działania są konieczne, jeżeli istnieją przesłanki, że ktoś dokonał kradzieży Twojej tożsamości? Przede wszystkim — szybkie! Jeśli zareagujesz odpowiednio wcześnie, zminimalizujesz potencjalne, często tragiczne w skutkach, konsekwencje złamania prawa związanego z kradzieżą Twoich danych osobowych. Co zrobić w takiej sytuacji — krok, po kroku i do kogo udać się po pomoc? Wszystkie najważniejsze informacje […]

  02.06.2023Pokaż więcej
 • Podczas wypełniania formularza dyspozycji przelewu, wystarczy drobna pomyłka w numerze konta, by pieniądze trafiły do niewłaściwego adresata – warto dokładnie weryfikować poprawność wpisywanego ciągu liczb. To właśnie od niego zależy, gdzie trafi nasza gotówka. Błędy mogą jednak zdarzyć się każdemu. Co wtedy zrobić i jak można cofnąć przelew? Wszystko dokładnie wyjaśniamy poniżej. Czy bank musi […]

  02.06.2023Pokaż więcej
 • Przelew pożyczki na czyjeś konto

  Planujesz skorzystać z pozabankowej pożyczki, ale nie możesz lub nie chcesz podawać swojego numeru konta? Na pewno przemknęło Ci więc przez myśl pytanie, czy możliwy jest przelew pożyczki na czyjeś konto. Poniżej wyjaśniamy, dlaczego nie możesz tego zrobić, nawet jeśli to konto współmałżonka. W jaki sposób działają firmy pożyczkowe? Firmy udzielające pożyczek to podmioty tworzące […]

  17.05.2023Pokaż więcej
 • przedpłata

  Robiąc zakupy czy zawierając różnego rodzaju umowy, na pewno spotkałeś się z pojęciem “przedpła”. Musisz wiedzieć, że może ona przybierać różne formy – poznaj je, by mieć pewność, kiedy możesz wycofać się z umowy bez ponoszenia żadnych kosztów, a kiedy nie otrzymasz zwrotu uregulowanej z góry części zapłaty za produkt czy usługę. Wszystkie potrzebne informacje […]

  17.05.2023Pokaż więcej
 • ile można wypłacić z bankomatu

  Choć gotówka w portfelu jest nam potrzebna coraz rzadziej, wciąż zdarzają się sytuacje, w których wolimy, lub jesteśmy zmuszeni zapłacić pieniędzmi w fizycznej formie. Jeśli jest to niewielka kwota – żaden problem. Jeżeli jednak potrzebujemy wypłacić ze swojego konta większą sumę, musimy wiedzieć jakie możliwości daje nam bankomat, a kiedy konieczna jest wizyta w oddziale […]

  17.05.2023Pokaż więcej
 • Za nami początek roku, czas na podsumowanie poprzedniego, który stał się dla wielu naszych Klientów tym bardziej wyjątkowy z uwagi na wygraną w naszych konkursach! 

  17.01.2023Pokaż więcej
 • Black Friday to dzień promocji, obniżek i możliwości kupowania produktów po cenie zdecydowanie niższej niż zazwyczaj. Co warto kupić w Czarny Piątek? Oferta jest szeroka, a propozycji jest wiele. Bez względu na wybór, warto przygotować się do zakupów odpowiednio wcześniej i zarezerwować trochę czasu na łowienie okazji.

  08.11.2022Pokaż więcej
 • Rosnące ceny opału sprawiają, że wiele osób stara się znaleźć alternatywne źródło ogrzewania. Coraz więcej ludzi korzysta z dotacji na wymianę pieca, aby nie tylko taniej, ale i bardziej ekologicznie ogrzewać swoje domy. Na jakie dofinansowanie do wymiany pieca można liczyć? Czy warto skorzystać z pożyczki na wymianę kotła?  

  28.09.2022Pokaż więcej
 • Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje osobom zarejestrowanym w urzędzie pracy. Konieczne jest jednak spełnienie pewnych warunków, aby móc go otrzymać. Jest to pomoc przyznawana przez 6 lub 12 miesięcy. Co warto wiedzieć o zasiłku dla bezrobotnych? Komu przysługuje? Ile wynosi?

  27.09.2022Pokaż więcej
 • Warto pożyczać odpowiedzialnie. Aby było to możliwe, konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad. Łatwa dostępność pożyczek sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej osób. I nie ma w tym nic złego, o ile nie przecenimy swoich możliwości finansowych. Na czym polega odpowiedzialne pożyczanie? Jak znaleźć rzetelną firmę pożyczkową?

  11.08.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Zaloguj się i sprawdź ofertę!
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły