PODSUMOWANIE SMART ROKU 2021!

Nasi Klienci dołączyli do ŚWIATA większych możliwości i skorzystali z naszych SMART-konkursów. Ty też bądź SMART w 2022 roku!

OSIEM! To liczba konkursów, które zorganizowaliśmy specjalnie dla Was w 2021 roku.
To aż 8 szans i 11 zwycięzców, którzy otrzymali od nas wspaniałe nagrody!

W poprzednim roku rozdaliśmy:

 1. Paczkę bonów do różnych sklepów o łącznej wartości 1900 zł (Media Expert, Zalando, Ikea, Decathlon, Biedronka)
 2. Grill Gazowy o wartości prawie 1300 zł
 3. Bon do portalu Prezent Marzeń z okazji dnia Matki o wartości 1000 zł
 4. Telewizor 55 cali o wartości 1700 zł
 5. Smartfon Xiaomi o wartości 1400 zł
 6. Kartę podarunkową Ikea o wartości 1500 zł
 7. Kartę podarunkową Leroy Merlin o wartości 1500 zł
 8. Trzy karty przedpłacone Visa o łącznej wartości 1500 zł

Już 31.01.22 ogłosimy zwycięzcę kolejnego konkursu, który był organizowany pod koniec roku – SMART ŚWIĘTA. Zwycięzca otrzyma kartę podarunkową o wartości 1500 zł do wykorzystania w biurze podróży ITAKA!

Uwielbiamy rozdawać nagrody, dlatego już prężnie pracujemy nad przygotowaniem dla Was nowych konkursów na rok 2022!

SMART POŻYCZKA – świat większych możliwości

Jest mnóstwo powodów dlaczego warto brać udział w naszych konkursach!

Po pierwsze – wysłanie zgłoszenia konkursowego zajmie Ci tylko kilka minut! Wystarczy, że w formularzu konkursowym podasz adres email, nr telefonu, imię i nazwisko i odpowiesz na pytanie! (Dane w formularzu są nam potrzebne, do późniejszej weryfikacji zgłoszeń konkursowych). Po drugie – wysłanie zgłoszenia i wzięcie udziału w konkursie jest bezpłatne. Nic Cię to nie kosztuje, a tak wiele możesz zyskać! Po trzecie – wspaniałe nagrody! Wyobraź sobie, że w prosty sposób, możesz wybrać się na darmowe zakupy, wygrać telefon lub zaplanować wyjazd.

Ze Smart Pożyczką możesz więcej! Dlatego nie zwlekaj i weź udział w konkursie już dziś!

Do 31.01 możesz zostać posiadaczem bonu wartego aż 2000 zł do wykorzystania w sieci apartamentów SUN&SNOW i zorganizuj wyjazd marzeń!

Jak można wejść do gry o bon?

TO PROSTE!

 1. W okresie trwania konkursu weź pożyczkę (pierwszą, bądź kolejną) – jest to warunek konieczny.
 2. Po wzięciu pożyczki, wejdź na stronę www.smartkonkurs.pl i odpowiesz kreatywnie na pytanie konkursowe. Im większa kreatywność, tym większa szansa na wygraną!
 3. Pamiętaj, aby podać ten sam adres mailowy, który zapisany jest w Twoim Profilu Klienta na portalu Pożyczka Plus (dane muszą być zgodne)
 4. Spłać pożyczkę w terminie lub refinansuj!
 5. Poczekaj, aż nasza Komisja Konkursowa wybierze właśnie Twoją odpowiedź i poinformuje Cię o wygranej!

W 2022 roku możesz więcej!

Jeśli jeszcze nie brałaś, bądź nie brałeś udziału w którymś z naszych konkursów – spróbuj swoich szans w tym roku!

Nie zależnie od tego, czy byłeś już naszym klientem czy nie – nasze konkursy są dla Ciebie!

Pamiętaj! Konkursy łączą się z promocjami, dlatego jeśli jesteś naszym nowym klientem i bierzesz swoją pierwszą pożyczkę, możesz wnioskować o 3000 zł za DARMO (RRSO 0%) i wziąć udział w konkursie.

Oznacza to, że jeśli weźmiesz darmową pożyczkę i wygrasz nagrodę w konkursie – zyskasz atrakcyjną nagrodę i nic nie będzie Cię to kosztować!

Jeśli jesteś już naszym klientem, to świetnie! Weź pożyczkę ze specjalnie przygotowanym dla Ciebie rabatem, który znajdziesz w Profilu Klienta i wyślij swoje zgłoszenie!

To dopiero ŚWIAT WIĘKSZYCH MOŻLIWOŚCI! Wejdź do niego i eksploruj z wszystkie korzyści jakie daje Ci SMART POŻYCZKA!

Podobne artykuły

 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • SMART to więcej niż pożyczka! To cały wachlarz dodatkowych produktów, dzięki któremu możesz poczuć się wyjątkowo. Dzięki temu, wiesz, że SMART jest firmą, z której usług warto korzystać, a im dłużej jesteś z nami Tym większe przywileje na Ciebie czekają! Z poniższego artykułu dowiesz się jak wygląda nasz ŚWIAT WIĘKSZYCH MOŻLIWOŚCI, który Ci oferujemy i wybierzesz dla siebie produkt skrojony na miarę Twoich potrzeb!

  24.03.2022Pokaż więcej
 • Pierwszy dzień wiosny to czas, który kojarzy się z wagarami w szkole, topieniem Marzanny oraz podziwianiem przyrody, która stopniowo budzi się do życia. Dla wielu osób dzień 21 marca niewiele różni się od pozostałych. Jest to jednak doskonała okazja i pretekst na zerwanie z codzienną rutyną i zaplanowanie na ten wyjątkowy czas w roku czegoś wyjątkowego. Oto, kilka SMART pomysłów na ciekawe powitanie pierwszego dnia wiosny z najbliższymi.

  18.03.2022Pokaż więcej
 • Zastanawiasz się jak zrealizować swoje cele i znaleźć zewnętrzne finansowanie, które w pełni zaspokoi Twoje potrzeby? A może poszukujesz czegoś więcej? Na przykład większych możliwości? SMART Pożyczka zdecydowanie jest portalem, który otworzy przed Tobą drzwi do tego świata. Do świata większych możliwości!

  14.03.2022Pokaż więcej
 • Telefon komórkowy, a raczej smartfon, już dawno przestał pełnić wyłącznie swoją pierwotną funkcję. Oprócz wykonywania połączeń i pisania SMS-ów, wykorzystujemy go także do wielu innych celów. Jednym z nich jest płatność telefonem, którą oferuje większość dostępnych na rynku smartfonów. Osoby, które do tej pory nie korzystały z tej możliwości, zadają sobie pytanie, jak płacić telefonem i co należy zrobić, aby było to w ogóle możliwe. O płatnościach telefonem postaramy się przybliżyć w tym artykule!

  11.03.2022Pokaż więcej
 • SMART – to więcej niż pożyczka! To hasło, które Nam w tym miesiącu przewodzi. Chcemy, aby to hasło było preludium do zaprezentowania  szerzej naszej oferty oraz wachlarza możliwości, który proponujemy naszym Klientom.  
  W niniejszym artykule przybliżymy specyfikę naszego wyjątkowego produktu, jakim jest Profil Premium. 

  07.03.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły