SMART ROZWIĄZANIA DLA TWOJEGO MIESZKANIA

Inteligentne mieszkanie lub dom? Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w naszej przestrzeni mieszkalnej przestało już dawno dziwić. SMART rozwiązania stają się coraz bardziej popularne i przystępne cenowo. Koncepcja SMART w domu, to przede wszystkim wprowadzanie automatycznych rozwiązań i możliwości zdalnego sterowania urządzeniami, które mają za zadanie podnieść komfort życia jego mieszkańców.

Zastanawiasz się jak tanim kosztem, w prosty sposób przekształcić swoje mieszkanie w SMART mieszkanie? W poniższym artykule przeczytasz o korzyściach jakie dają SMART rozwiązania oraz znajdziesz aż 7 budżetowych propozycji na stworzenie swojego inteligentnego domu!

Jakie korzyści daje SMART dom?

Po pierwsze – bezpieczeństwo – inteligentne domy znacznie wpływają na poczucie bezpieczeństwa jego mieszkańców. Smart rozwiązania pozwalają na integracje i udoskonalenie urządzeń służących ochronie mienia, w znacznym stopniu utrudniają włamania oraz pozwalają uniknąć wielu niepożądanych sytuacji.

Po drugie – oszczędności – coraz częściej automatyczne funkcje znajdziemy w kuchennych sprzętach AGD, ale również systemy ogrzewania i zabezpieczenia domu. Można to wszystko połączyć we wspólną sieć, którą zaprogramujemy w taki sposób, aby np. pod naszą nieobecność ogrzewanie było wyłączone, a sprzęty nie pobierały energii elektrycznej.

Po trzecie – komfort – nowoczesne sprzęty posiadające funkcje zdalnego sterowania to ogromne udogodnianie dla osób, żyjących w ciągłym biegu. Funkcje często można dopasować w taki sposób, aby móc skupić swoją uwagę na ważniejszych rzeczach. Czas spędzony z rodziną, rozwój zainteresowań powinny być priorytetem względem żmudnych, monotonnych obowiązków.

Mieszkanie w stylu SMART:

Często SMART rozwiązania kojarzą nam się z ogromną inwestycją. Poniżej przedstawiamy 7 sposobów, dzięki którym w budżetowy sposób, przekształcisz swoją przestrzeń w inteligentny dom:

 1. Światła – wystarczy zakupić inteligentne żarówki (koszt około 50 zł), którymi będziemy mogli sterować z poziomu naszego telefonu. Koniec z kłótniami, kto wyłącza światło, a dodatkową korzyścią są niewątpliwie niższe rachunki za światło.
 2. Czujniki – zapewnią Ci bezpieczeństwo – czujniki zalania wody, dymu, gazu, czadu (w zależności od właściwości SMART czujnik to koszt od 100 zł). Te czujniki poinformują Cię, że w domu dzieje się coś złego i pomogą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Koniec nerwów, stresów, a co ważniejsze często bardzo wysokich kosztów naprawy szkód.
 3. Czujniki ruchu – mogą służyć zarówno jako element alarmu, aby uchronić nas przed włamaniem, ale również pozwalają na zintegrowanie np. zapalania i wyłączania się światła w pomieszczeniach. Koszt nie wielki a pozwoli chronić Twój dobytek. Koszt takiego usprawnienia zaczyna się od kwoty około 70 zł.
 4. Inteligentne gniazdka – pozwalają na zautomatyzowanie urządzeń, które już posiadamy w naszym domu, dzięki nim jesteśmy w stanie zdalnie włączyć, wyłączyć urządzenie, lub sprawdzić aktualny pobór energii. Kolejna korzyść dla naszego portfela przy rosnących cenach za energie elektryczną. Koszt inteligentnego gniazdka zaczyna się od 40 zł.
 5. Roboty domowe – zapomnij o odkurzaniu i mopowaniu podłóg, Twój robot zrobi to za Ciebie. Coraz popularniejsze stają się również roboty do mycia okien, bądź koszenia trawy. Czas jest wartością, której nie da się wycenić zatem spędzaj wolne chwile tak jak pragniesz. Odkurzacz inteligentny to wydatek około 1000 – 6000 zł w zależności od modelu.
 6. Inteligentne zamki do drzwi – zainstaluj inteligentny zamek w drzwiach (to koszt ok 600 zł) i już nigdy nie zastanawiaj się czy na pewno zamknąłeś je wychodząc z domu. Drobne usprawnienie a zabezpieczy twój majątek

Inteligentny dom – mądra inwestycja

SMART dom generuje określony koszt początkowy, aczkolwiek warto rozpatrywać go w kategorii zyskownej inwestycji, który po czasie przyniesie nam znaczne oszczędności.

Jeśli potrzebujesz dodatkowego finansowania, na któreś z zaprezentowanych przez nas SMART rozwiązań, znajdziesz je w SMART Pożyczka – tutaj pierwszą pożyczkę otrzymasz nawet do 3000 zł zupełnie za DARMO! (RRSO 0%). Zainwestuj w swoje SMART mieszkanie już dziś i ciesz się oszczędnościami i wygodą na lata!

Podobne artykuły

 • Długie jesienne wieczory to idealny czas na to, aby wybrać się do kina. Na zewnątrz robi się już chłodno, dzień staje się coraz krótszy, więc warto znaleźć sposób na to, aby nie nudzić się w domu. 

  Nowości w filmowych repertuarach kin nie brakuje, a zapowiedzi również wyglądają obiecująco. Masz ochotę na prawdziwą dawkę wrażeń? A może chcesz się zrelaksować i obejrzeć dobrą, zabawną komedię? W tym artykule zaprezentujemy propozycje kinowe, w których każdy znajdzie coś dla siebie. 

  29.10.2021Pokaż więcej
 • pożyczki - porady

  Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty.

  Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych.

  Z poniższego artykułu dowiesz się, co warto wiedzieć przed zaciągnięciem pożyczki i na co zwrócić uwagę. Przedstawiamy garść praktycznych porad oraz ranking, dzięki któremu bez problemu wybierzesz najlepszą ofertę dla siebie.

  19.10.2021Pokaż więcej
 • Coraz częściej Polacy zaczynają sięgać po produkty finansowe, oferowane przez firmy pozabankowe online, które oferują pożyczki na krótki okres (tzw. Chwilówki), bądź pożyczki ratalne na okres kilku miesięcy. Wspomniane podmioty oferują jasne i przejrzyste zasady.

  23.09.2021Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  23.09.2021Pokaż więcej
 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej