SMART ROZWIĄZANIA DLA TWOJEGO MIESZKANIA

Inteligentne mieszkanie lub dom? Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w naszej przestrzeni mieszkalnej przestało już dawno dziwić. SMART rozwiązania stają się coraz bardziej popularne i przystępne cenowo. Koncepcja SMART w domu, to przede wszystkim wprowadzanie automatycznych rozwiązań i możliwości zdalnego sterowania urządzeniami, które mają za zadanie podnieść komfort życia jego mieszkańców.

Zastanawiasz się jak tanim kosztem, w prosty sposób przekształcić swoje mieszkanie w SMART mieszkanie? W poniższym artykule przeczytasz o korzyściach jakie dają SMART rozwiązania oraz znajdziesz aż 7 budżetowych propozycji na stworzenie swojego inteligentnego domu!

Jakie korzyści daje SMART dom?

Po pierwsze – bezpieczeństwo – inteligentne domy znacznie wpływają na poczucie bezpieczeństwa jego mieszkańców. Smart rozwiązania pozwalają na integracje i udoskonalenie urządzeń służących ochronie mienia, w znacznym stopniu utrudniają włamania oraz pozwalają uniknąć wielu niepożądanych sytuacji.

Po drugie – oszczędności – coraz częściej automatyczne funkcje znajdziemy w kuchennych sprzętach AGD, ale również systemy ogrzewania i zabezpieczenia domu. Można to wszystko połączyć we wspólną sieć, którą zaprogramujemy w taki sposób, aby np. pod naszą nieobecność ogrzewanie było wyłączone, a sprzęty nie pobierały energii elektrycznej.

Po trzecie – komfort – nowoczesne sprzęty posiadające funkcje zdalnego sterowania to ogromne udogodnianie dla osób, żyjących w ciągłym biegu. Funkcje często można dopasować w taki sposób, aby móc skupić swoją uwagę na ważniejszych rzeczach. Czas spędzony z rodziną, rozwój zainteresowań powinny być priorytetem względem żmudnych, monotonnych obowiązków.

Mieszkanie w stylu SMART:

Często SMART rozwiązania kojarzą nam się z ogromną inwestycją. Poniżej przedstawiamy 7 sposobów, dzięki którym w budżetowy sposób, przekształcisz swoją przestrzeń w inteligentny dom:

 1. Światła – wystarczy zakupić inteligentne żarówki (koszt około 50 zł), którymi będziemy mogli sterować z poziomu naszego telefonu. Koniec z kłótniami, kto wyłącza światło, a dodatkową korzyścią są niewątpliwie niższe rachunki za światło.
 2. Czujniki – zapewnią Ci bezpieczeństwo – czujniki zalania wody, dymu, gazu, czadu (w zależności od właściwości SMART czujnik to koszt od 100 zł). Te czujniki poinformują Cię, że w domu dzieje się coś złego i pomogą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Koniec nerwów, stresów, a co ważniejsze często bardzo wysokich kosztów naprawy szkód.
 3. Czujniki ruchu – mogą służyć zarówno jako element alarmu, aby uchronić nas przed włamaniem, ale również pozwalają na zintegrowanie np. zapalania i wyłączania się światła w pomieszczeniach. Koszt nie wielki a pozwoli chronić Twój dobytek. Koszt takiego usprawnienia zaczyna się od kwoty około 70 zł.
 4. Inteligentne gniazdka – pozwalają na zautomatyzowanie urządzeń, które już posiadamy w naszym domu, dzięki nim jesteśmy w stanie zdalnie włączyć, wyłączyć urządzenie, lub sprawdzić aktualny pobór energii. Kolejna korzyść dla naszego portfela przy rosnących cenach za energie elektryczną. Koszt inteligentnego gniazdka zaczyna się od 40 zł.
 5. Roboty domowe – zapomnij o odkurzaniu i mopowaniu podłóg, Twój robot zrobi to za Ciebie. Coraz popularniejsze stają się również roboty do mycia okien, bądź koszenia trawy. Czas jest wartością, której nie da się wycenić zatem spędzaj wolne chwile tak jak pragniesz. Odkurzacz inteligentny to wydatek około 1000 – 6000 zł w zależności od modelu.
 6. Inteligentne zamki do drzwi – zainstaluj inteligentny zamek w drzwiach (to koszt ok 600 zł) i już nigdy nie zastanawiaj się czy na pewno zamknąłeś je wychodząc z domu. Drobne usprawnienie a zabezpieczy twój majątek

Inteligentny dom – mądra inwestycja

SMART dom generuje określony koszt początkowy, aczkolwiek warto rozpatrywać go w kategorii zyskownej inwestycji, który po czasie przyniesie nam znaczne oszczędności.

Jeśli potrzebujesz dodatkowego finansowania, na któreś z zaprezentowanych przez nas SMART rozwiązań, znajdziesz je w SMART Pożyczka – tutaj pierwszą pożyczkę otrzymasz nawet do 3000 zł zupełnie za DARMO! (RRSO 0%). Zainwestuj w swoje SMART mieszkanie już dziś i ciesz się oszczędnościami i wygodą na lata!

Podobne artykuły

 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • SMART to więcej niż pożyczka! To cały wachlarz dodatkowych produktów, dzięki któremu możesz poczuć się wyjątkowo. Dzięki temu, wiesz, że SMART jest firmą, z której usług warto korzystać, a im dłużej jesteś z nami Tym większe przywileje na Ciebie czekają! Z poniższego artykułu dowiesz się jak wygląda nasz ŚWIAT WIĘKSZYCH MOŻLIWOŚCI, który Ci oferujemy i wybierzesz dla siebie produkt skrojony na miarę Twoich potrzeb!

  24.03.2022Pokaż więcej
 • Pierwszy dzień wiosny to czas, który kojarzy się z wagarami w szkole, topieniem Marzanny oraz podziwianiem przyrody, która stopniowo budzi się do życia. Dla wielu osób dzień 21 marca niewiele różni się od pozostałych. Jest to jednak doskonała okazja i pretekst na zerwanie z codzienną rutyną i zaplanowanie na ten wyjątkowy czas w roku czegoś wyjątkowego. Oto, kilka SMART pomysłów na ciekawe powitanie pierwszego dnia wiosny z najbliższymi.

  18.03.2022Pokaż więcej
 • Zastanawiasz się jak zrealizować swoje cele i znaleźć zewnętrzne finansowanie, które w pełni zaspokoi Twoje potrzeby? A może poszukujesz czegoś więcej? Na przykład większych możliwości? SMART Pożyczka zdecydowanie jest portalem, który otworzy przed Tobą drzwi do tego świata. Do świata większych możliwości!

  14.03.2022Pokaż więcej
 • Telefon komórkowy, a raczej smartfon, już dawno przestał pełnić wyłącznie swoją pierwotną funkcję. Oprócz wykonywania połączeń i pisania SMS-ów, wykorzystujemy go także do wielu innych celów. Jednym z nich jest płatność telefonem, którą oferuje większość dostępnych na rynku smartfonów. Osoby, które do tej pory nie korzystały z tej możliwości, zadają sobie pytanie, jak płacić telefonem i co należy zrobić, aby było to w ogóle możliwe. O płatnościach telefonem postaramy się przybliżyć w tym artykule!

  11.03.2022Pokaż więcej
 • SMART – to więcej niż pożyczka! To hasło, które Nam w tym miesiącu przewodzi. Chcemy, aby to hasło było preludium do zaprezentowania  szerzej naszej oferty oraz wachlarza możliwości, który proponujemy naszym Klientom.  
  W niniejszym artykule przybliżymy specyfikę naszego wyjątkowego produktu, jakim jest Profil Premium. 

  07.03.2022Pokaż więcej