Weź darmową pożyczkę na wspaniałe wakacje do 3000zł, RRSO: 0%

pożyczki online
Wakacje Last Minute, weź darmową pożyczkę na wspaniałe wakacje do 3000zł, RRSO: 0%

Połowa wakacji za nami, a Ty nie wybrałeś się jeszcze na wymarzony urlop? Nic straconego, biura podróży wciąż oferują mnóstwo możliwości wyjazdu. Ze smart pożyczką, w dogodnym dla siebie i nieodległym terminie możesz wykupić atrakcyjną wycieczkę gdziekolwiek chcesz.

Świetnym rozwiązaniem, dla osób szukających taniego wypoczynku „na już” są tzw. oferty last minute. Dzięki temu rozwiązaniu możesz już kolejnego dnia po wykupieniu wycieczki wypoczywać np. na słonecznej plaży. Nie masz na to środków? Z naszą pożyczką za 0 zł do 3000, on-line i bez zbędnych formalności możesz je mieć!

Według Polskiej Izby Turystyki, niezmiennie Grecja bije rekordy popularności wśród Polaków. Ile mogą kosztować takie wakacje? Najtańsze oferty rozpoczynają się już od 451 zł za osobę na 7 dni, jest to jednak jedynie koszt zakwaterowania. Natomiast koszt pakietu All inclusive wraz z przelotem rozpoczyna się od 1384 zł za osobę, również na tydzień.

Możliwości spędzenia niezapomnianego urlopu jest oczywiście dużo więcej. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej kreatywności. Jedyne, o co musisz się martwić to z kim i dokąd pojechać bo z naszą szybką smart pożyczką na pewno nie musisz martwić się o koszty.


Źródła:

https://www.wakacje.pl/

https://smartpozyczka.pl/blog/najlepsza-pozyczka-na-wakacje-smart-pozyczka

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: